Головна Цікаво Помилки, яких треба уникати, при грі на спорт

Помилки, яких треба уникати, при грі на спорт

Вчитися на чужих помилках завжди легше і дешевше, то ж варто ознайомитися з переліком тих, що найчастіше роблять бетери, коли укладають парі з метою розбагатіти на своїх прогнозах.

Робити помилки завжди неприємно, але коли мова йде про помилки, які приводять до втрати грошей, то це ще й неприйнятно. Аби не розчаровуватися на рівному місці, варто скористатися порадами більш досвідчених гравців. Нижче розглянемо докладніше найчастіші з хибних рішень, що приймають гравці.

Що ніколи не треба забувати зробити

Одне з перших правил бетера – перевірити купон після його заповнення і тільки потім підтверджувати свою згоду на ставку. Це необхідно, бо можна випадково обрати не той результат чи навіть не ту гру і не помітити цього, а дізнатися, що радість з приводу виграшу була даремною, тільки після звернення до букмекера за ним.

Не треба забувати дотримуватися встановлених власноруч меж розмірів парі та перевищувати його, бо дуже легко збанкротувати. Навіть якщо улюблена контора пропонує сделать ставки на спорт онлайн на величезну суму, треба одразу обміркувати усі ризики, і тільки потім приймати рішення.

Чого ніколи не треба робити, аби не втратити ще більше

Багато хто з новачків намагається відігратися одразу після того, як втратить деяку суму. Це погана ідея, яка набагато частіше призводить до ще більш значних втрат, ніж до виграшу. Потрібно не забувати, що ставки на спорт можна порівняти з марафоном, а не зі спринтом. Тобто, успіх прийде з часом, отримувати більш-менш стабільні прибутки можна лише поступово, а не з самого початку та ще й на кожному прогнозі.

Необхідно використовувати статистику, аби укласти прибуткове парі, але ця статистика повинна бути точною. Аби виключити помилковість вказаних цифр, яка може бути випадковою, а не навмисною, треба перевіяти дані, які мають вагу для ставки, на кількох сайтах. Найкраще за все використовувати дані з кількох перевірених видань, такого рівня як TransferMarkt, де є навіть все про гравців, та їхні трансфери.

Необхідно завжди очікувати на гарні результати, але додержуватися реалістичності. Не можна кожен раз вигравати величезні суми, навіть найкращі світові беттери виграють лише кожен другий-третій раз. То ж не варто укладати парі на кожну гру чи заповнювати купон у нетверезому стані. А от довіряти обраній стратегії та чітко її дотримуватися навпаки просто необхідно.