Головна Цікаво Проблеми з кредитами: трохи шокотерапії для розуміння повної їх відсутності

Проблеми з кредитами: трохи шокотерапії для розуміння повної їх відсутності

Відразу хочемо попередити, якщо Ви занадто вразливі, то краще не читати статтю. Та й наша думка багатьом може здатися занадто неправильною і, можливо, виходить за стандарти поведінки та сприйняття існуючої реальності.

Початок проблем і взагалі їх наявність

​Не будемо обговорювати, яка нині ситуація в країні, як людям важко жити та що саме штовхає людину на оформлення мікропозик і кредитів в цілому. У будь-якому випадку часи змінюються, а менталітет залишається незмінним, на жаль. Але про це ми поговоримо якось наступного разу.
Припустимо, Ви оформили кредит, потім другий, а там за накатаною схемою – оформили на погашення кредиту новий кредит, оформили на пролонгацію трьох позик ще один кредит трохи більше, а в підсумку потрапили в боргову яму.

Як вибратися з боргової ями – це вже інше питання і ми багато разів до нього поверталися, та й ще не раз повернемося. Так от. Тепер все, що у Вас відбувається в житті – для Вас одна суцільна величезна проблема. Але це Ваше суб’єктивне сприйняття. Ви відмовляєте собі у всьому: у відпочинку, покупках, а іноді навіть і в їжі та простих товарах на кожен день. Ви бачите тільки свою проблему, яка Вам здається невиправною, як ніби-то все життя тепер Ви будете тягнути це ярмо.
Безумовно, в такій ситуації приємного мало, навіть банально через постійні дзвінки вузьколобих дзвонарів. Все, світ став сірий, або взагалі чорно-білий. Але зараз ми Вам це проблему розвіємо, якщо трохи зануритесь в сенс написаного нами.

А чи існує проблема і що буде через 100 років?

​Відповідайте зараз собі на питання: чи реально існує проблема? Якою б не була твоя відповідь, ми скажемо інакше: все, що відбувається навколо Вас, діє на Вас же в залежності від вашого сприйняття. Хтось сприймає, як щось жахливе, а комусь дзвінки та всякі неприємності від колекторів не приносять ніякого дискомфорту. Так, все залежить від сприйняття.
Все зараз в сірих тонах. А уявіть, минуло 100 років. Ваші проблеми вже не мають значення як для Вас, так і для всіх інших. Вас вже й не пам’ятають, в принципі. Проблема розчинилася. Але в минулому залишилося багато років, які Ви прожили у бідності, у всьому собі відмовляючи. Ви не жили повним життям, не отримували від життя приємні моменти, та взагалі нічого не отримували, а тільки віддавали: свій час безглуздим людям, свої гроші не зрозуміло кому і за вельми сумнівні послуги. Ви все віддали комусь, але нічого не взяли собі…
Зрозумійте, через час будь-яка проблема стає менше і менше і після зовсім зникає. Тому зробіть максимально так, щоб не довелося думати через 100 років, як Ви у своєму житті все змарнували і життя не бачили. Живіть для себе, радуйте себе, купуйте собі те, що Ви хочете. Перестаньте користуватися сумнівними послугами та платити за них.
Сподіваюся Ви зрозуміли, що ми намагалися донести до Вас. Ваш Мандри-клуб