Головна Політика 18 громад Львівщини отримають кошти на облаштування «Активних парків»

18 громад Львівщини отримають кошти на облаштування «Активних парків»

У межах реалізації соціального проєкту «Активні парки – локації здорової України», започаткованого Президентом України, 18 територіальних громад області отримають з обласного бюджету по 50 тисяч гривень для закупівлі тренажерного обладнання для парків.

Про це інформують у департаменті фінансів Львівської ОДА. Відповідне розпорядження днями підписав голова Львівської облдержадміністрації Максим Козицький.

Активні парки (окремі локації у парках з тренажерами) створять у Бориславі, Бродах, Великих Мостах, Городку, Дрогобичі, Кам’янка-Бузьці, Миколаєві, Новояворівську, Новому Яричеві, Пустомитах, Рудках, Самборі, Сокалі, Старому Самборі, Стрию, Судовій Вишні, Трускавці, Червонограді.

Тренажери будуть також встановлені біля обласної дитячо-юнацької  спортивної школи у Стрийському парку м. Львова та на території Львівського  обласного госпіталю ветеранів війн та репресованих ім. Ю. Липи у м. Винники.

Окрім того, для облаштування тренажерів в парках міст Золочева та Радехова з обласного бюджету вже виділили 116 тисяч гривень. Координує реалізацію проєкту на Львівщині управління молоді та спорту Львівської ОДА.

«Завдяки створенню активних парків розвиток масового спорту має вийти на новий рівень. Спорт стане справді доступнішим для значно ширшого кола осіб. Людина, яка не має розуміння, як саме тренуватися, з якою періодичністю, який інтервал відпочинку вибирати, зможе прийти на локацію, мобільними телефоном відсканувати QR-код, вибрати комплекс вправ залежно від своєї підготовки і займатися», – розповів керівник управління Роман Хім’як. 

Фото: Запорізька ОДА