Головна Цікаво Профільні комісії заслуховують звіти про виконання обласних програм за 9 місяців

Профільні комісії заслуховують звіти про виконання обласних програм за 9 місяців

790

Постійна комісія з питань депутатської діяльності, етики, регламенту, свободи слова та антикорупційної політик на своєму засіданні сьогодні, 18 жовтня, заслухала та обговорила інформацію про стан виконання у січні-вересні 2018 року заходів обласних програм, фінансування яких проводиться за рахунок коштів обласного бюджету.

Звіти на розгляд комісії представили керівники структурних підрозділів Львівської ОДА.

Розглянувши дві програми, а саме «Електронна Львівщина» та «Регіональна програма з міжнародного і транскордонного співробітництва, європейської інтеграції на 2018 – 2020 роки», голова комісії Андрій Ковч розкритикував роботу профільних департаментів та зауважив: «Інформацію про стан виконання програм комісія взяла до відома, однак вкрай не задоволена відсотком та рівнем їх виконання. Прикро, що депутати прийняли основні програми до початку нового року, скерували необхідний фінансовий ресурс, а тепер ми констатуємо, що заходи не виконані в повному об’ємі».

Відтак депутати підтримали внесення змін до Регіональної програми з міжнародного і транскордонного співробітництва, європейської інтеграції в частині ефективного розподілу коштів в межах кошторисних призначень.

Також комісія погодила положення про постійні комісії Львівської облради.

Окрім того, депутати погодили низку клопотань про нагородження грамотами Верховної Ради України видатних діячів Львівщини.