Головна Цікаво Причини виникнення геморою

Причини виникнення геморою

Найпоширеніше проктологічне захворювання, про яке соромно говорити – геморой симптоми можуть виникати раптово, носитиме болючий характер.

Правильно поставити діагноз, призначити лікування або оперативне втручання може тільки кваліфікований лікар.

Хірург-проктолог Рябець Дмитро Миколайович займається лікуванням геморою більше 16 років. Він приймає пацієнтів в м.Миколаїв. Записатися на прийом можна на сайті, заповнивши заявку, або зателефонувати за контактними номерами телефонів.

У багатьох дорослих людей виникає геморой причини появи захворювання пов’язують з паталогическим збільшенням гемороїдальних сплетінь в анальному каналі. Коли вони перебувають у стані норми, то людину не турбують. Збільшення виникають через порушення кровообігу в області малого тазу, в слідстві чого утворюються тромби, які можуть з’являтися назовні. Це неприємне і дуже хворобливий стан людини, яке часто супроводжується кровотечею.

У зону ризику потрапляють люди, які ведуть сидячий, малорухливий спосіб життя. Наприклад, офісні співробітники, водії, бухгалтера мають підвищений ризик утворення геморою. Також в цю категорію відносять пацієнтів, які страждають на часті закрепи. У групі ризику вагітні жінки і люди, які страждають ожирінням.

На ранніх стадіях захворювання протікає непомітно. Згодом хворий може відчувати неприємні відчуття в області заднього проходу, біль під час дефекації, виділення крові або слизу. Вирішити проблему самостійно неможливо. Тільки огляд у проктолога дозволить підібрати правильні методи лікування.

Геморой у дітей: симптоми, методи боротьби з хворобою

Чи буває геморой у дітей? На жаль, так, і з кожним роком динаміка зростання захворювання тільки збільшується. Причинами виникнення хвороби у дітей виступає малорухливий спосіб життя, від чого малий таз не отримує необхідного припливу крові. Також у дитини може бути генетична схильність в недугу.

З симптомів виражається свербіж в області ануса, неприємні або хворобливі відчуття під час дефекації, кров’янисті виділення. Якщо дитина постарше може висловити скарги, то немовлята не можуть цього зробити. Якщо малюк часто плаче, в калі виявлено кров, необхідно негайно звертатися до лікаря. Самостійний підбір препаратів для лікування дитячого геморою неприпустимий.