Головна Цікаво Чи обов’язково вдаватися до послуги адміністрування сервера?

Чи обов’язково вдаватися до послуги адміністрування сервера?

Адмініструванням сервера називається комплекс послуг, який передбачає обслуговування програмного забезпечення та операційних систем тим компаніям чи фізичним особам, які орендують сервер.

Основна мета такого сервісу — забезпечити стабільну та безперебійно роботу сервера. Таким чином сайт клієнта буде видимим в мережі, його швидко знаходитимуть потенційні покупці. Послугу адміністрування сервера надає компанія Bestthosting https://besthosting.ua/ua/administration.php. На сайті вказані тарифи на послуги та контакти менеджерів, які готові відповісти на додаткові запитання.

Власники сайтів часто задають питання, чи є необхідністю замовляти послугу адміністрування сервера. Це необов’язково, якщо власник розуміється на налаштуваннях або має у штаті системного адміністратора. В інших випадках адміністрування має більше переваг:

  • Клієнт отримує розширену підтримку на всіх етапах роботи.
  • Підвищений пріоритет обробки запитів.
  • Діагностика та вичерпні консультації ІТ-спеціалістів.
  • Можливість постійного адміністрування та замовлення послуги на окремі години.
  • Внесення змін в хостингову платформу.

Адміністрування сервера включає цілий комплекс робіт, до яких належать оптимізація сервера та окремих його додатків, постійний моніторинг стану сервера, професійна установка оновлень, контроль безпеки та постійне копіювання даних з метою збереження інформації.

Компанії, які надають послугу, пропонують цілодобову технічну підтримку замовнику. Таким чином можна гарантувати безперебійну роботу всіх систем. Клієнтам важливо усвідомити, що адміністрування не може вплинути на розміщення даних на ресурсі, тобто за контент відповідає власник сайту.

Що пропонує компанія Bestthosting

Більш ніж 20 років компанія Bestthosting надає послуги оренди серверів, адміністрування, хостингу сайтів та обслуговуванні крупних ресурсів. Клієнтам гарантована швидка підтримка та вирішення технічних питань. Професіонали знаходять на зв’язку в режимі 24/7. Моніторинг сервера відбувається щохвилини протягом всієї доби, тобто гарантована його безперебійна робота.

Підтримка та адміністрування серверів відбувається у віддаленому режимі. Фізична присутність спеціаліста можлива за попереднім узгодженням. Щоб замовити послугу адміністрування сервера, потрібно заповнити коротку анкету на сайті, вказавши ім’я, електронну пошту та контактний номер телефону. Менеджер зв’яжеться в зручний для клієнта час для узгодження додаткових питань.