Головна Цікаво Сміттєві контейнери від виробника КФ-СІСТЕМС

Сміттєві контейнери від виробника КФ-СІСТЕМС

Сортування сміття у всьому світі набуває широких масштабів

Це не лише модний тренд, навіяний рухом екоактивістів, це реальна можливість збільшити об’єми переробки непотребу та знизити забруднення навколишнього середовища.

Компанія КФ-СІСТЕМС долучилася до такої справи тим, що виготовляє склопластикові контейнери для збору сміття https://kf-systems.com.ua/produkciya/skloplastikovy-konteinery. У наявності баки для збору скла, пластику, паперу. Вони виготовлені з міцного матеріалу, довговічні та надійні.

Повсякденне міське життя важко уявити без сміттєвих контейнерів. Щороку люди викидають тони побутових відходів, які відправляються на звалища під відкритим небом. В Україні лише розвивається сміттєпереробна галузь, і ті заводи, які вже запрацювали, мають потребу у сировині. Можливість її отримати дають баки для роздільного збору відходів. Щоб люди правильно викидали сміття, їх фарбують у різні кольори. Таким чином споживачі розуміють, куди складати папір чи пластик.

Сфера застосування сміттєвих баків у містах дуже широка. Неможливо уявити об’єкту, де вони не будуть потрібними. КФ-СІСТЕМС випускає продукцію, яка має ряд переваг:

  • Міцність конструкцій дозволяє витримувати щоденні розвантаження контейнерів.
  • Склопластик легко відчистити від будь-яких забруднень.
  • Експлуатація контейнера проста та зрозуміла.
  • Тара містка та витримує вагу відходів.
  • Невелика вага склопластику дозволяє транспортувати його без надмірних зусиль.
  • Матеріал, з якого виготовляються контейнери, безпечний для навколишнього середовища. Він не виділяє шкідливих речовин навіть під дією прямого сонячного проміння.

Компанія КФ-СІСТЕМС орієнтується на європейські стандарти якості, тому виготовляє надійну, безпечну та довговічну продукцію.

За якими критеріями вибирати контейнер для сміття

Щоб вивіз сміття не викликав труднощів, перед замовленням сміттєвих контейнерів варто звернути увагу на такі особливості продукції.

  • Об’єм. Вибирати бак варто такого розміру, що відповідає кількості сміття, яке у нього викидають. Надто малі конструкції не впораються з кількістю відходів.
  • Якість конструкції. Бак не повинен мати вм’ятин, мікротріщин, щоб всередину не потрапляла дощова вода.
  • Стійкість до широкого діапазону температур. Контейнер буде стояти на вулиці, тому має витримувати низькі та високі температури.
  • Вигляд. Навіть баки для сміття повинні мати сучасний дизайн.

Замовити виготовлення сміттєвих контейнерів у компанії КФ-СІСТЕМС можна на сайті або за контактними номерами телефонів.