Головна Цікаво PS4 та PS4 Pro – в чому різниця і що краще вибрати?

PS4 та PS4 Pro – в чому різниця і що краще вибрати?

Компанія Соні вже давно на ринку консолей і кожне покоління її приставок так чи інакше стає легендарним. PS4 – консоль попереднього покоління, це відмінне підтвердження цієї аксіоми.

Консолі PlayStation 4 стали культовими та шанованими для багатьох геймерів. Завдяки божевільним характеристикам і чудовим ігровим проектам, що вийшли на цьому поколінні консолей – PlayStation 4 вдалося отримати любов мільйонів.

Вихід нового покоління консолей Соні привернуло дуже багато уваги, а геймери для яких гра на високих налаштуваннях, а не на ультра налаштуваннях, неприпустима – кинулися продавати свої PlayStation 4 для покупки консолі нового покоління.

Поява PlayStation 5 помітно знизила ціни на консолі минулого покоління від Соні, що стало справжнім святом для геймерів, які давно мріяли спробувати консольний геймінг в дії. Падіння цін стало настільки відчутним, що навіть PlayStation 4 Pro, флагман минулого покоління Соні, став вкрай доступним.

На цей час різниця між звичайною PlayStation 4 і PlayStation 4 ПРО для гравців настільки незначна, що багато геймерів стали замислюватися, а яку ж з цих версій купити? Для того, щоб допомогти їм з вибором, а заодно розповісти вам більше про PlayStation 4 ми зважилися на цю статтю.

Відмінності PlayStation 4 і PlayStation 4 Pro: що обрати для покупки

Всі консолі Соні можуть похвалитися топовим залізом, але PlayStation 4 Pro – це інший рівень. Завдяки виправленню допущених в оригінальній консолі помилок і використання заліза на максимум, інженерам компанії Соні вдалося створити найпотужнішу консоль покоління, яка навіть зараз не здає своїх позицій. Більшість новинок для PlayStation 5 без проблем запускаються і на PlayStation 4 Pro, так що любителі некст ген ігор можуть радіти.

Але що ж все-таки вибрати та чим ці приставки відрізняються один від одного? Для того, щоб відповісти на це питання, ми вирішили розглянути обидві моделі під призмою потенційного покупця, знайомого з індустрією. Проаналізувавши дані та спираючись на основні запити середньостатистичного геймера ми прийшли до наступного переліку відмінностей:

  • Ціна

PlayStation 4 – це оригінальна консоль Соні минулого покоління. Ця приставка вийшла помітно раніше ніж її ПРО версія, а тому не дивно, що PlayStation 4 коштує дешевше ніж PS4 Pro. Враховуючи що ПРО версію інженерам довелося повністю переробити – різниця в ціні більш ніж обґрунтована.

❤️

  • Ігрові можливості

PlayStation 4 Pro – це найпотужніша консоль покоління, а тому саме вона стає переможцем в цьому пункті. Завдяки злагодженій роботі розробників і інженерів, компанії Соні вдалося створити приставку, в рази могутнішу оригінальної, але яка при цьому не втратила її вигляд.

  • Комплектація

Не всі геймери перед покупкою приставки замислюються над комплектацією, але іноді це робити варто. Вибираючи між PS4 і PS4 Pro варто пам’ятати про те, що з останньою в комплекті йде й оновлений геймпад від Соні.

Контролери Соні це об’єкт обожнювання багатьох геймерів, а тому маючи можливість придбати приставку з більш досконалим представником сімейства Dualshock вам точно варто нею скористатися.

Підбиваючи підсумки даного порівняння можна з упевненістю сказати, що у виборі між оригінальною приставкою і найпотужнішою консоллю покоління – вибирати варто другу.

Купити консолі PlayStation 4 за найприємнішою ціною ви можете відвідавши каталог товарів інтернет-магазину Retromagaz. У нас тільки найкраще для геймерів.