Головна Цікаво Контекстна реклама для стоматологічного сайту: як підвищити впізнаваність бренду

Контекстна реклама для стоматологічного сайту: як підвищити впізнаваність бренду

Сьогодні більшість торгових компаній перенесли бізнес в інтернет і потребують якісної реклами. Але стоматологічні клініки не можуть надавати послуги онлайн, навіщо їм контекстна реклама? Це можливість розповісти про себе, за допомогою Google знайти клієнтів та партнерів. Компанія M.System допомагає клієнтам підвищити прибуток завдяки розвитку трафіку на сайті та конверсії. Дізнатись більше можна на сайті організації.

Що дає контекстна реклама для стоматології

Реклама в Інтернеті сприяє розвитку будь-якого бізнесу. Це можливість охопити увагу великої аудиторії за короткий період, розповісти про послуги, переваги перед конкурентами. А стоматологічні клініки працюють за умов жорсткої конкуренції. Таким чином, налаштування контекстної реклами дозволить:

  • Заявити про себе та знайти перших клієнтів. Це дуже важливо для клінік, які тільки розпочали роботу та ще не завоювали довіру серед споживачів.
  • Показувати потенційним клієнтам рекламу у перших рядках видачі пошукових систем. Професійні контент-менеджери розроблять семантичне ядро ​​текстів таким чином, що після використання клієнтом певної комбінації слів він побачить першу рекламу від стоматологічної клініки, з якою працює System.
  • Контекстна реклама працює в такий спосіб, що показує клієнтам переваги компанії. Замовник може визначати географію, час показу реклами, цільову аудиторію, робити експерименти з текстовими форматами.
  • Контекстна реклама вміє знаходити «довкілля» потенційних клієнтів компанії. І більшість із них знаходиться в інтернеті. Тому для успіху бізнесу життєво необхідне його грамотне просування у мережі.

Переваги співпраці з M.System

Компанія була створена у 2011 році, і за час діяльності виконала понад сотню проектів. Сьогодні список клієнтів розповсюджується на декілька країн. M.System займається SEO просуванням (збільшує потік заявок на покупку, дзвінків, замовлень на сайті клієнта), контекстною та таргетованою рекламою у соціальних мережах. Компанія працює у галузях будівництва, промисловості, сільського господарства, продуктів харчування, освіти, сфери послуг, продажу, краси та здоров’я.

Отримати безкоштовну консультацію щодо налаштування реклами можна на сайті онлайн або заповнивши заявку на зворотній дзвінок. Менеджер зв’яжеться у зручний час за вказаним телефоном.