Головна Цікаво СПА комплекс на Закарпатському курорті: користь та релакс

СПА комплекс на Закарпатському курорті: користь та релакс

СПА комплекс на Закарпатському курорті

СПА комплекс – це популярний у сучасних реаліях рекреаційно-оздоровчий центр, де всі відновлювальні процедури засновані на корисному впливі водних (бальнеологічних) ресурсів. В Україні сама природа створила чудові природні умови для розвитку такого формату відпочинку.

Навіщо їдуть до оздоровчого СПА комплексу?

У СПА можна чудово відпочити та оздоровитися. Він дозволяє повністю позбутися стресу. Оскільки саме хронічний стрес – причина нездужання, втоми, загострення хронічних захворювань та мігрені, вже це обумовлює високу ефективність таких процедур для оздоровлення. Але цим ефект від СПА не обмежується.

Бальнеологічні (водні) ресурси мають корисну дію для травної, нервової, серцево-судинної системи, вони зміцнюють імунітет. Дуже сприятливо вони впливають на шкіру, відпочинок у SPA дозволяє навіть розгладити дрібні мімічні зморшки. Є доведений сучасний медициною позитивний вплив на захворювання опорно-рухового апарату, ендокринної системи.

Сучасний СПА комплекс: як у Європі, тільки краще

Якщо поставити питання, який СПА кращий, але за всіма параметрами виходить, що це «Деренівська Купель» на закарпатському курорті неподалік Ужгорода. Ознайомтеся з його веб-сайтом https://derenivska-kupil.ua, там ви знайдете максимально докладну інформацію про процедури в СПА комплексі, розцінки, умови проживання та відпочинку. Виділимо основні послуги, що надаються у SPA «Срібні Терми» у «Деренівській Купелі»:

  • басейни із термальною водою. На курорті в селі Нижнє Солотвине їх одразу кілька – відкритого, закритого та комбінованого типу, в яких лише частина поверхні накрита дахом. Купатися в таких зимах особлива насолода, оскільки термальна вода зберігає комфортну температуру;
  • спеціальні водні процедури;
  • контрастні ванни для ніг;
  • гарячі чани.

Додатковою ви можете пройти курс або одну процедуру релаксуючого, лікувального або спортивного масажу, відпочити у банному комплексі або позайнятись у тренажерному залі. Приїхати в СПА ви можете на один день або на тривалий період, можна розміститися в готелі або в окремих апартаментах. Відпочинок у СПА – це ідеальний формат відпустки, романтичного побачення, освідчення в коханні чи способу відзначити свій день народження.