Головна Цікаво Роботи пилососи – найкращі помічники в будинку

Роботи пилососи – найкращі помічники в будинку

Прибирання в будинку завжди довгий процес, який займає весь вільний час, особливо коли в будинку є діти. Кожен раз, як тільки Ви зробили генеральне прибирання, з’являються крихти і пил на підлозі. І в кінцевому підсумку виходить, що потрібно прибирати щодня. Тому розробники сучасної техніки зробили все для того, щоб полегшити життя і розробили розумний робот-пилосос Irobot s9.

Характеристики робота-пілосола Irobot s9

Робот-пилосос Irobot s9 – вдосконалена розробка нового покоління. Він призначений для сухого очищення підлоги і килимів. Завдяки спеціальним щіток, які встановлені в пристрій, прибирання квартири буде ідеальною. В роботі-пилососі встановлено дві щітки-ролики, які ретельно видаляються пил і бруд з підлоги і килимів. Додаткового, в Irobot s9 встановлені щітки для видалення бруду в важкодоступних місцях. Завдяки тонким, подовженим кінцях робот може досягати усі куточки і вигини.

Розробники Irobot s9 змінила повністю конструкцію корпусу таким чином, щоб пристрій міг досягати в усі місця квартири. З одного боку, він має квадратний вигляд, з іншого – круглий. Це дозволяє заїжджати в кути і повороти.

Процес збирання з Irobot s9:

  • Робот-пилосос на станції зарядки;
  • Включення пилососа;
  • Сканування території;
  • Виділення особливих місць для прибирання;
  • Прокладка маршруту;
  • прибирання;
  • Повернення на станцію.
  • Модельний ряд роботів-пилососів

Відвідавши офіційний сайт https://irobot.kiev.ua/roomba-s9 можна побачити всі варіанти роботів пилососів, які користуються популярністю. Тут можна вибрати irobot s9 для сухого прибирання, а можна додатково придбати робот Roomba s9, який забезпечить вологе прибирання. У парі ці два пристрої забезпечать Вам ідеальний стан Вашої поверхні. Процес збирання можна легко оптимізувати завдяки автоматичним настроюванням. Ви зможете запрограмувати пилосос на прибирання до певного часу і на певні дні тижня. Якщо зробити все заздалегідь і встановити годинник прибирання, Ви навіть не будете помічати, коли пилосос виконує домашню роботу, а Ваш будинок завжди буде ідеально чистим.

Де купити робот Irobot?

Щоб придбати помічника для будинку Irobot, варто відвідати офіційний сайт. Це кращий варіант вибору, адже офіційний виробник завжди надає гарантію на пристрій, сервісне обслуговування і може гарантувати якість вибору. На офіційному сайті Irobot завжди буде найкраща ціна від виробника без будь-яких додаткових націнок.