Головна Цікаво Роли та суші: як їх правильно їсти

Роли та суші: як їх правильно їсти

Японська кухня має стабільний попит і, її популярність тільки зростає. З чи це пов’язано? Такі страви неймовірно корисні та дуже оригінальні. Хіба ж можна оминути їх своєю увагою! Споживачі без вагань ідуть в ресторан суші чи замовляють їх з доставкою, щоб поласувати смачненьким. Вони пізнають секрети цієї неймовірної страви та прагнуть навчитися її правильному споживанню. Отриманий досвід і знання дозволять їсти суші в компанії друзів та знайомих не соромлячись компанії.

Як правильно споживати суші? Звісно, їх заведено їсти спеціальними дерев’яними паличками. Початківцю буде складно, це неминуче, але згодом, після кількох тренувань, керувати стане дуже просто. Взявши в руки дві палички для їжі, розмістіть суші прямісінько між ними, тоді їх можна буде легко скерувати в рот. Звісно, вам не обійтися без практики. Якщо соромитесь натовпу, сміливо замовляйте суші чи роли з доставкою від БагатоЛосося, щоб потренувати вдома і насолодитися смаком неймовірних улюблених страв у професійному виконанні. Для більшої наочності можна увімкнути навчальне відео, на якому «вчитель» не лише пояснить, а й покаже, як використовувати палички.

Спробували наколювати роли на паличку? Так, це геть не естетично. Поціновувачі японської культури, побачивши людину, що споживає страви таким чином, будуть неприємно вражені. Подібні дії можуть бути навіть сприйняті за образу, тож куди краще споживати суші паличками, нехай і невміло. Це отримає більше схвалення.

Їсти паличками здатен не кожен

Дійсно, а що робити, якщо всі спроби навчитися споживати суші за допомогою паличок зазнали поразку? Навіть, якщо споживач не любить їсти роли таким чином чи, коли зовсім не бажає вчитися споживати їх використовуючи даний інструментарій, біди не станеться. Цілком допустимо споживати суші лише руками, без додаткових пристосувань.

Звісно, їсти суші руками найзручніше. Тоді можна спробувати безліч різновидів, в тому числі маки та нігірі. Але, не всі страви споживають таким чином. Сашимі не їдять руками. Не допускаються подібні дії, якщо страва була подана для кількох чоловік на одній тарілці. В таких випадках все ж доведеться скористатися спеціальними паличками.

Варто зазначити, що максимально ретельно дотримуватися правил споживання слід у ресторанах, особливо японських. Там дуже уважно ставляться до них. Що цікаво, в деяких закладах клієнтам навіть приносять вологий рушник. Він потрібен для того, щоб споживачі мали змогу витерти об нього руки, перш ніж перейти до трапези, а саме поїдання суші руками. Таким простим способом забезпечується гігієна під час їжі, але не варто забувати, що цим рушником не користуються після неї.

Послідовність

О так, якщо людині подобаються суші, вона мусить знати певні, пов’язані з ними нюанси. Мова йде не лише про правила застосування паличок. Існує черговість споживання страв, яку також необхідно врахувати. Замовляючи різні види суші, обов’язково врахуйте черговість їхнього споживання, адже це дозволить сповна насолодитися смаком неймовірної їжі. Більш того, таким чином ви наглядно продемонструєте свої знання правил споживання цих делікатесів.

Що за чим їсти? Споживаючи, слід поступово збільшувати інтенсивність суші/ролів. Починають, традиційно, з делікатних страв. Потім поступово переходять до їжі з насиченим смаком. Чи є виключення? Так. Це – унагі. Враховуючи те, що їх подають теплими, споживати дані роли треба в першу чергу.