Головна Цікаво Розкрутка в пошукових системах, просування сайту у Львові

Розкрутка в пошукових системах, просування сайту у Львові

Сьогодні у кожного другого із нас є свій власний ресурс в інтернеті. Та чи ефективно він працює? Використовуєте ви його на повну? Наприклад, якщо у вас є власний інтернет-магазин, чи задоволені ви кількістю відвідувачів вашого сайту та, звичайно, покупців? Так, ви абсолютно точно хотіли би більшого. Та чи можна цього досягти?
Відповідь на це питання ми намагатимемося сьогодні вам дати.

Що таке SEO просування?

SEO-просування — це комплекс технологій, спеціальних заходів та дій, завдяки яким відбувається просування інтернет-ресурсу у пошукових системах.

Пояснимо все це на простих прикладах. Ви вбиваєте в пошукову систему Google якийсь запит, ця система вам одразу видає велику кількість сайтів на яких може міститися контент, що ви шукаете, або ж товар чи послуга. Питання до вас: ви зайдете на перші два-три сайти, чи будете гортати десятки сторінок? Вірно, ви зупинитеся на перших трьох веб-сторінках, розуміючи що у самому низу можливість натрапити на те, що вам потрібно, досить мізерна.

Так, ваш ресурс може надавати ексклюзивні послуги, але без грамотного SEO-просування це все абсолютно не має значення.

В чому полягає робота SEO-спеціаліста? Це, насамперед, аналіз ресурсів-конкурентів. Грамотний спеціаліст виділяє усі плюси та мінуси сайтів, що знаходяться на вершині пошукових запитів. Це все робиться для того, щоб змінити ваш, наприклад, інтернет-магазин у кращу сторону: оформлення, текстовий контент, опис карток товару, тощо. Це справді дуже глобальна робота, але она творить дива та допомагає проектам в Інтернеті отримувати нове життя.

Скільки потрібно часу SEO-спеціалісту для вдосконалення сайту? Насправді тут все залежить від того, працює людина сама чи з агенцією в команді. Оскільки самотужки спеціаліст може втратити багато часу і результат прийде набагато пізніше, очікуваного.

Тому, якщо вам необхідне швидке, а голове ефективне seo просування сайту в пошукових системах, то ми рекомендуємо вам звернутися до “iLION DIGITAL”.

iLION DIGITAL

Це команда висококваліфікованих SEO-спеціалістів зі Львова, що з головою занурюються у кожен проект та вдосконалюють його до невпізнаваності.

Ви гарантовано отримаєте: зростання постійних клієнтів, публікацію про компанію в ЗМІ, позитивні відгуки про компанію і найголовніше — зростання експертності вашого бізнесу.

Як стати клієнтом iLION DIGITAL? Все просто, для цього вам знадобиться чотири кроки: залишити заявку на офіційному сайті компанії, iLion проведе попередній аналіз ваших конкурентів, наступним етапом є зустріч з вами та обговорення деталей, а останній і найважливіший крок до покращення вашого бізнесу — запуск проекту в роботу.