Головна Цікаво Ритуальні послуги від компанії «Осіріс»

Ритуальні послуги від компанії «Осіріс»

Рано чи пізно кожна людина вмирає. На плечі родичів лягають турботи про організацію похорону. У моменти скорботи складно знайти сили, щоб займатися організаційними питаннями. Агентство ритуальних послуг «Осіріс» пропонує широкий спектр послуг із проведення похорону, зокрема транспортування тіла покійного.

Як працює компанія «Осіріс»

До списку послуг агентства ритуальних послуг «Осіріс» входить перевезення трун з тілом покійного в морг та до місця поховання. Замовити транспортування тіла можна в будь-якому районі Києва та інших населених пунктах. Для перевезення труни використовують спеціальний транспорт.

Для поїздок на довгі відстані традиційні катафалки не підходять. Компанія використовує автомобілі, що обладнані холодильними установками. Така послуга особливо потрібна в літній період року, коли спека негативно впливає на збереження тіла.

Труна надійно фіксується в автомобілі, тому не може зрушити при різкому гальмуванні або наїзді на вибоїну. При необхідності доставити тіло в морг, пропонуються послуги носіїв. У наявності спеціальні пакети та ноші для транспортування покійного.

Вартість послуг з перевезення трун

На формування цін на перевезення тіл покійних впливають кілька факторів. Основою є відстань, на яку необхідно перевести тіло. При складанні кошторису враховується тип обраного транспорту, кілометраж, додаткові послуги та ін. Остаточна вартість послуг компанії «Осіріс» залежить від:

  • типу автомобіля;
  • відстані до місця поховання;
  • місцезнаходження покійного;
  • додаткового супроводу персоналом;
  • особливості місця доставки;
  • додаткового обладнання спецтранспорту.

Для організації транспортування тіла до іншого міста необхідно зв’язатися з компанією заздалегідь. Це можна зробити одразу на сайті (заповнивши коротку форму) або за контактними номерами телефонів. Компанія пропонує гнучку систему знижок учасникам бойових дій, пенсіонерам, пільговим категоріям клієнтів.

Крім основних, агенція пропонує додаткові послуги з транспортування похоронної бригад, родичів покійного, доставляє надгробки та пам’ятники, обладнання, інструменти.

Ритуальна служба допомагає гідно провести близьку людину і пропонує широкий вибір ритуальної атрибутики, одягу. Якщо в сім’ї трапилося горе, агенція «Осіріс» не залишить одного клієнта в моменти скорботи. Компанія працює цілодобово без вихідних.