Головна Цікаво Що потрібно знати про відкриття ТОВ в Україні

Що потрібно знати про відкриття ТОВ в Україні

Існують певні правила для відкриття ТОВ. Якщо говорити загалом, при виборі організаційно-правової форми свого бізнесу необхідно звертати увагу і на законодавство, і на багато інші нюанси. Наприклад, яку кількість засновників буде в підприємства, які можливості є для встановлення початкового капіталу. Єдине, що не має значення, так це те, де буде проходити процедура відкриття. Реєстрація підприємств в Києві або будь-якому іншому місті України проходить швидко, за встановленими схемами.
Коли не можна відкрити ТОВ

Інший важливий показник – це визначення виду діяльності майбутнього підприємства. Деякі види діяльності можна організувати лише для суб’єктів господарювання, створених у конкретних законодавчих формах. Наприклад, банк можна створити лише як акціонерне товариство або кооператив.

Інші варіанти:

для організації фірми необхідно оформлення тільки юридичної особи (будь-якого його виду);
для відкриття страхової компанії створюють саме акціонерне товариство або товариство з додатковою типом відповідальності, іноді командне або повне товариство;
щоб відкрити траст, організовують товариство з додатковою типом відповідальності;
за майбутнім законопроектом, відкриття ломбарду можна тільки з допомогою повного товариства, якщо це не комунальне чи державне підприємство.

Оподаткування

Останнім основним фактором під час вибору форми правового ведення своєї справи є вибір системи оподаткування. Тут все просто – будь-яка форма правового ведення бізнесу передбачає загальну або спрощену організацію оподаткування. Спрощена форма включає шість окремих підгруп, три з яких передбачають діяльність ФОП, а інші три підходять для юридичної особи. Також ці форми відрізняються за розмірами загального обороту в рік, кількістю задіяних працівників, або ж обмежені окремим видом діяльності.
Юридична адреса

Правила для реєстрації ТОВ свідчать про те, що для підтвердження місцезнаходження підприємства не треба збирати спеціальні документи, вказавши, наприклад, домашню адресу одного із засновників. Але для організації за всіма правилами дуже важливо заздалегідь продумати цей момент. Крім цього, податковий орган може вимагати підтвердження місцезнаходження для направлення документації, а також планових та позапланових перевірок. Адресою може бути, як придбане товариством приміщення, так і офіс, що здається в оренду.

Інший важливий момент – відкриття ТЗОВ в Україні може проводитися однією юридичною або фізичною особою. Так що ніхто не завадить самостійного оформлення товариства з обмеженою відповідальністю.