Головна Цікаво Що таке тонометр і кому він підійде – поради при виборі

Що таке тонометр і кому він підійде – поради при виборі

тонометр

Кожен з нас прагне по можливості стежити за своїм здоров’ям, щоб вчасно виявити проблему. Але походи в поліклініку – досить стомлююче заняття, яке ми завжди відкладаємо на потім.

Тонометр – прилад, який призначений для вимірювання артеріального тиску.

Тиск є одним з основних параметрів стану здоров’я людини, тому стежити за ним стоїть не тільки людям з хворобами серця і спортсменам, а й взагалі всім. Адже нерідко так буває, що ми відчуваємо стреси і перевантаження на роботі і в повсякденному житті. Маючи такий простий прилад під рукою, ви завжди зможете бути в курсі і вчасно звернутися до лікаря за допомогою. Кожен лікар підтвердить вам, що своєчасне звернення це 90 % успіху в лікуванні.

Яка модель краще

Існують кілька типів тонометрів:

Механічні – надійні та міцні прилади, які дають точний результат, скажімо так, – це класика тонометрів. Основний недолік таких моделей в тому, що для їх використання необхідний деякий навик і наявність хорошого слуху, щоб почути серцеві ритми. Якщо процес вимірювання буде проведено неправильно, то ви не зможете домогтися точних свідчень.
Автоматичні – такі моделі найпростіші у використанні і дають досить точний результат. Автоматичними вони називаються тому що накачування манжети відбувається за рахунок вбудованої помпи і не вимагає ніяких зусиль. До того ж деякі моделі оснащуються додатковими функціями, які також можуть стати вам у нагоді. Живлення приладу відбувається за рахунок батарейок або заряджає акумулятор.
Напівавтоматичні – мають подібні функції і високу точність, як і в автоматичних, але їх відмінність в тому, що накачування манжети потрібно проводити в ручну. Така модифікація не вважається недоліком приладу, тому що накачування не вимагає великих зусиль і не впливає на точність даних. А зроблено це для економії енергії батареї.

Розглянувши види тонометрів, ми можемо зробити висновок: для повсякденного використання вдома найкращим чином себе проявлять автоматичні або напівавтоматичні моделі, завдяки простоті використання і високої точності показань. Але це не означає, що механічний тонометр гірше. Справа в тому, що проводячи вимірювання, точність результату на 95% залежить від того, наскільки правильно пройшов процес виміру. У будь-якому випадку, вибір завжди залишається за вами.

Одним із простих, але важливих товарів є ортопедичні устілки. Ні для кого не секрет, що навантаження, які відчувають ноги, безпосередньо впливають на загальний стан організму. Найчастіше взуття вибирають за зовнішнім виглядом, а не зручності і іноді буває дуже важко провести в такому взутті цілий день. Для того, щоб полегшити навантаження на ноги і компенсувати незручність взуття, застосовують спеціальні ортопедичні устілки. Використовуючи їх, ви позбудетеся від постійного відчуття дискомфорту.

І пам’ятайте, що ваше здоров’я та комфорт знаходяться у ваших руках, прості речі, можуть позбавити вас від неприємностей, зберегти здоров’я і зробити ваше життя набагато більш приємною.