Головна Цікаво Секретки на колеса: простий спосіб уникнути крадіжки автомобільних дисків

Секретки на колеса: простий спосіб уникнути крадіжки автомобільних дисків

Литі якісні диски стають ласим шматком автомобільних злодіїв. Захистити колеса транспортного засобу допомагають таємниці. Це спеціальні болти або гайки, зняти які можна лише унікальним ключем. Ключ продають у комплекті із секретками. Інтернет-магазин «Колесо Плюс» пропонує широкий вибір таємниць для автомобілів різних марок.

Види таємниць для автомобільних коліс

Секретки для автомобіля виконують у вигляді болтів та гайок з унікальною формою головки. Без спеціального ключа їх зняти неможливо. Це допомагає убезпечити колеса та диски автомобіля від угону. Секретки монтують на місце штатного кріплення. На ринку представлено багато видів болтів, виготовлених за різним дизайном із різних матеріалів. Більше інформації про типи секреток на сайті магазину «Колесо Плюс».

Серед найпопулярніших видів секретів:

  • Фігурні. Їх виготовляють із нанесенням кількох кривих ліній на поверхні головки, які утворюють фігурний малюнок.
  • Щоб зняти таку секретку, знадобиться ключ із таким самим малюнком.
  • ексцентричні. Мають втиснуту форму. Вони менш надійні, ніж фігурні, але для зняття потрібно витратити багато сил і часу.
  • З отворами. Головка може мати один чи кілька отворів. Їх принцип роботи має схожість із гвинтовими замками.
  • З асиметричним профілем. На вигляд вона нагадує складну геометричну фігуру. Кількість граней багатокутника може налічувати до кількох десятків. Чим більше секретність граней, тим складніше її зняти без ключа.
  • Комбіновані. Такі секретки поєднують кілька особливостей болтів, з ними неможливо впоратися самостійно.

Найчастіше секретки для коліс виготовляють із сталі або титанового сплаву. У комплекті обов’язково йде ключ (можливо і запасний ключ).

На що звернути увагу при покупці секретів для коліс

Вартість секреток для автомобіля відрізняється залежно від складності візерунка, матеріалу. При виборі болтів варто звернути увагу на їхню надійність. Чим складніша секретка, тим важче її зняти. Іноді водії вважають за краще купувати прості секретки, щоб відкрутити самостійно у разі втрати ключа. Але це не допоможе уникнути звернення до майстерні.

Для секреток найкращим матеріалом вважають загартовану сталь або титан. Болти із менш міцного матеріалу швидко зношуються. У такому разі їх важко зняти. Хромовані болти мають додатковий захист від іржі.