Головна Політика Делегація зі Львівщини передала допомогу Луганській ОВА та Нацполіції Луганської області

Делегація зі Львівщини передала допомогу Луганській ОВА та Нацполіції Луганської області

 

З Львівщини передали допомогу для Луганської ОВА та Головного управління Національної поліції у Луганській області. Зокрема, продукти, ліки, одяг, військову амуніцію та тактичне спорядження. Про це повідомив начальник Львівської ОВА Максим Козицький.

«Допомогу організували Міжнародний штаб допомоги українцям (МШДУ), Львівська обласна військова адміністрація, Національна поліція України та Львівський Оборонний Кластер. Також підтримали ініціативу донори з Німеччини, Люксембургу, Польщі, Словенії, Словаччини та інших країн.

Окрім цього, наша делегація передала допомогу для 24 ОМБр імені короля Данила – аптечки натівського зразка, тепловізори, далекомір та генератор», – розповів Максим Козицький.

Передали допомогу за присутності голови МШДУ Ганни Крисюк, заступника голови Львівської обласної ради Юрія Холода та начальника Управління дотримання прав людини Національної поліції України Руслана Горяченка.

Нагадаємо, цього тижня гуманітарну допомогу з Львівщини отримали також у Донецькій області.

Делегація зі Львівщини передала допомогу Луганській ОВА та Нацполіції Луганської області Делегація зі Львівщини передала допомогу Луганській ОВА та Нацполіції Луганської області