Головна Цікаво Що робить теплу підлогу особливим видом обігріву приміщення

Що робить теплу підлогу особливим видом обігріву приміщення

Встановлення теплої підлоги гарантує ефективний обігрів будь-якого приміщення: чи то офісу, чи приватного будинку

Якісний обігрів забезпечує приємну роботу та комфортне проживання з мінімальними витратами на електроенергію. Тепла підлога може використовуватися як основний вид опалення чи допоміжний від централізованого. Інтернет-магазин Elektrovoz пропонує різноманітні види обладнання для встановлення підігріву підлоги у домі.

Підігрів підлоги є ефективним способом опалення будинку. Тепле повітря піднімається з поверхні, рівномірно розповсюджується по приміщенні. На кухні з теплим покриттям приємно готувати, батькам не варто хвилюватися за здоров’я дітей, у кімнаті яких встановлено такий тип опалення. Серед інших переваг системи обігріву:

  • Економія коштів в порівнянні з централізованими системами опалення.
  • Можливість створення власного мікроклімату в приміщеннях з різною площею.
  • Довгий термін експлуатації (до 50 років).
  • Можливість регулювати температуру, враховуючи погоду.
  • Наявність встановлення автоматичного регулювання температури.
  • Опалення можна поставити у кімнатах різного розміру: у великих торгових залах, вітальнях, ванних кімнатах, на балконах.
  • Нагрівання повітря, а не стін, меблів чи вікон.

Серед недоліків такої системи опалення вважають підняття підлоги на декілька сантиметрів та тривалий процес монтажу.

Які покриття підходять для теплої підлоги

Тепла підлога підходить для встановлення не з усіма видами покриття. Найкраще цей тип опалення поєднується з плиткою, оскільки кахлі найкраще вивільняють та довго зберігають тепло.

Теплу підлогу встановлюють під ламінат з використанням спеціальної плівки, що допомагає не втрачати тепло на шари стяжки. Покриття з лінолеуму також підходить для встановлення підлоги з підігрівом. Системи опалення добре поєднуються з декоративними покриттями, проте необхідно заздалегідь перевіряти рекомендації виробників щодо сумісності матеріалу з теплою підлогою.

Як купити теплу підлогу в магазині Elektrovoz

В інтернет-магазині Elektrovoz https://elektrovoz.com.ua/ua/tepla-pidloga широкий вибір обладнання для встановлення теплої підлоги. Замовити товар просто через корзину на сайті elektrovoz.com.ua або за контактним номером телефону. Є можливість оплатити замовлення через рахунок-фактуру, на карту, при отриманні вантажу. Доставка здійснюється логістичною компанією Нова Пошта.