Головна Цікаво Тепловий насос від Thermia: комфортний мікроклімат взимку та влітку

Тепловий насос від Thermia: комфортний мікроклімат взимку та влітку

Теплові насоси стають революційним методом обігріву приватних будинків, оскільки такі системи використовують енергію навколишнього середовища та перетворюють її для опалення приміщення

Навіть взимку при мінусових температурах ґрунт, повітря, та ґрунтові води здатні віддавати тепло. Затрачаючи 1кВт електроенергії, вдається отримувати 5-6 кВт тепла. Компанія Thermia реалізує обладнання, виготовлене на шведських заводах, надає консультації щодо підбору типу насоса.

Основна перевага такого типу опалення в тому, що у зимовий період просто обігрівати кімнати, а влітку так само легко охолоджувати дім. Купувати кондиціонери не знадобиться, оскільки тепловий насос має функцію реверсу повітря.

Теплові насоси можна поділити на декілька видів за принципом встановлення та особливостями роботи:

  • Ґрунтовий насос. В землю встановлюється зонд, який забирає тепло з ґрунту та подає в будинок.
  • Водяний насос. Тепло забирається з ґрунтових вод. Складність полягає в неможливості передбачити геологічні зміни підземних течій.
  • Повітряні насоси працюють за принципом холодильника: забирають тепло з повітря ззовні та нагрівають для подачі в вентиляційну систему дому.

Чому варто встановити теплові насоси

Така система кондиціонування та опалення Thermia iTec Eco використовує відновлювальні джерела енергії, що дозволяє значно економити на обігріві дому, виключає забруднення навколишнього середовища викидами вуглекислого газу. Система повністю окупляється за 3-7 років. Безперечні переваги теплових насосів:

  • Довгий термін експлуатації. Виробник вказує середній строк роботи 25 років.
  • Висока якість та гарантія на обладнання 5 років.
  • Легке управління та мінімум обслуговування (достатньо чистити фільтри перед початком опалювального сезону).
  • Ефективність на низьке споживання електроенергії.

Деякими моделями просто керувати через телефон чи планшет, а також проводити моніторинг роботи у віддаленому форматі.

Особливості насосу повітря-вода від Thermia

Компанія Thermia  розробила новинку — насос iTec, який здатний опалювати приміщення, нагрівати воду в домі та басейні, подавати охолоджене повітря влітку, а також має високий чистий коефіцієнт ефективності. Цей насос вирізняється роботою з низьким рівнем шуму, «розумним контролером», який регулює температуру залежно від погоди.

Охочим купити тепловий насос, варто заповнити форму зворотного зв’язку на сайті noviterm.com.ua , щоб менеджери змогли підібрати оптимальний тип обладнання та порахувати його вартість.