Головна Цікаво Немає іскри на мопеді Альфа: що робити?

Немає іскри на мопеді Альфа: що робити?

Несправності мопедів, які виробляються і випускаються на світовий ринок в Китаї, фіксуються їх власниками досить часто. Причиною поломок є не стільки неякісний матеріал, скільки недотримання вимог, пов’язаних з експлуатацією, запропонованих компанією-виробників.

Пошкодження механізмів скутера можуть бути непомітними, що призводить незабаром до виведення з ладу скутера моделі Альфа, тому він просто не заводиться. Проаналізувавши всі можливі причини, виявилося, що найчастіше труднощі з запуском двигуна мопеда пов’язані з відсутністю іскри. Чому ж немає іскри на мопеді Альфа?

Що зламалося?

Діагностика та перевірка справності деяких деталей двоколісного транспортного засобу дозволить відразу ж визначити серйозність поломки. У разі виключення поломки в нижчезазначених деталях (які можна вибрати в каталозі https://motozilla.com.ua/model/Alpha/) слід негайно звернутися до майстра, щоб в найкоротші терміни усунути поломку, і повернути двоколісного друга в лад.

Генератор

Генератор є якраз тією деталлю скутера, яка і відповідає за появу іскри. З чого слід почати? Потрібно ретельно і кілька разів перевірити якість підключення всіх контактів. У разі виявлення оголених або обламаних проводів слід негайно усунути дефект. Механічні ушкодження можуть бути і на котушках.

Крім контактів, проводів і котушок, слід перевірити і конденсату. Іноді поломка може бути настільки серйозною, що єдиним правильним рішенням є заміна старого генератора на новий механізм.

Свічки запалювання

Слідом за генератором перевіряють свічку запалювання мопеда Альфа. Свічка запалювання часто виходить з ладу, тому причини поломки може бути цілком очевидними. Перш за все, слід переконатися, що відсутні будь-які зовнішні пошкодження, тріщини, що вже свідчить про несправності пристрою.

Іноді достатньо одного погляду на свічку запалювання, щоб виявити зміна кольору або утворення нагару. Що робити в такому випадку? Радять довго з нею не возитися, а придбати нову свічку запалювання.

акумулятор

Виникнення слабкою іскри може бути пов’язано з низьким зарядом акумулятора. У мопедах Альфа використовують батареї, які має заряд 12 Вольт. При проведенні діагностики робочої вважається та батарея, заряд якої не опускається нижче 9 Вольт (В). Якщо фіксується показник нижче 9 В, то акумулятор знаходиться в неробочому стані і не забезпечує вироблення іскри.

трамблер

Якщо проблем з вищевказаними деталями не виявлено, то огляд трамблера є наступним етапом комплексної діагностики. Що шукати? Слід ретельно перевірити справність проводів, які ведуть до агрегату.

Котушка запалювання

Слідом за трамблером радять відразу ж придивитися до котушки запалювання, не відкладаючи її діагностику на потім. Звичайно, щоб перевірити її справність, слід володіти базовими технічними знаннями. Що потрібно для перевірки ефективності котушки запалювання?

Потрібно підготувати лампу малої потужності і приєднати її до котушки запалювання. Таким чином, перевіряється, чи є які-небудь труднощі з подачею струму від котушки запалювання.

Усунути проблему з подачею іскри на моделі Альфа власними зусиллями не так складно, що пояснюється простотою конструкції мопеда. Деталі двоколісного транспортного засобу розміщуються на видному місці, тому легко демонтуються. Сприяє швидкому поверненню скутера в робочий стан і той факт, що він характеризується наявністю невеликої кількості деталей, які можна перевірити на несправність за короткий період часу.