Головна Цікаво Що таке пакети zip lock з логотипом

Що таке пакети zip lock з логотипом

Великі організації і підприємства повинні використовувати всі методи для досягнення впізнаваності бренду. У цьому допоможе, здавалося б, звичайна упаковка

Компанія WellPacks виготовляє і реалізує поліетиленову і паперову продукцію для упаковки товарів, де може бути нанесений логотип виробника.

Пакети з оригінальною застібкою zip lock можна герметично закривати і відкривати необхідну кількість разів. Ця корисна опція робить їх популярними серед користувачів. Такі упаковки використовують повторно. Якщо нанести логотип торгової компанії на упаковку, це посприяє більшій впізнаваності бренду. Це недорогий, але досить ефективний спосіб реклами. Замовляючи нанесення логотипу на zip-пакет, підприємство створює рекламного носія, який має інші переваги.

Зручна і міцна упаковка захищає вміст від забруднення і пошкодження.
Реклама серед оточуючих сприяє впізнаваності торгової марки.
Повторне використання дозволяє стати рекламі впізнаваною, і піклуватися про навколишнє середовище.

Такі пакети приносять очікуваний ефект, про що свідчать замовлення на десятки тисяч пакетів щорічно.

Де використовують пакети від WellPacks

Компанії, які борються за клієнта, пропонують йому все найкраще, і навіть упаковка має значення. А виробник WellPacks готовий допомагати в такому починанні. У наявність пластикові та паперові пакети різних розмірів. Вони мають широку область застосування:

  • Для роздрібної торгівлі продовольчими та непродовольчими товарами.
  • Для вуличною торгівлею їжею і продуктами.
  • Для служб по доставці готових страв.
  • Для супермаркетів і великих торгових мереж.

Якісна упаковка стане корисною для будь-якого бізнесу. Замовити пакети можна прямо в магазині через функцію кошика, або зв’язатися з менеджером за контактними номерами телефонів або в месенджері. Доставка по країні здійснюється компаніями Нова Пошта, Делівері, Укрпошта. Оплата можлива на карту або готівкою в поштовому відділенні. Широка система знижок (від 8% до 12% на продукцію зі складу, індивідуальні знижки при замовленні по параметрам клієнта) дозволяє купити пакувальну продукцію за найнижчими цінами в країні.