Головна Цікаво Переваги спеціалізованих установ

Переваги спеціалізованих установ

У пенсійному віці справлятися з повсякденними побутовими клопотами стає важко. А при наявності хронічних захворювань ситуація ще більше ускладнюється. У таких випадках слід дотримуватися стандартних процедур: прийом ліків, вимірювання тиску або рівня цукру в крові (для діабетиків). Літня людина може забути про таких обов’язках, що негативно позначиться на стані здоров’я. До того ж у деяких людей з’являються психічні розлади, втрачається здатність орієнтуватися в просторі, адекватно сприймати реальність. За статистикою, у 20% людей похилого віку розвивається деменція.

Пансіонат для літніх людей в Києві – це шанс прожити старість цікаво, комфортно, в колі однолітків. Оформлення в заклад не означає відмову родичів або їх черстве ставлення. Навпаки, воно продиктоване турботою про близьких. Чи не кожен володіє професійними навичками і має вільний час для догляду за представниками старшого покоління. У пансіонаті ж постояльці оточені щирою увагою, отримують постійну медичну допомогу, не зазнають труднощів з доглядом. Це сприяє підвищенню впевненості в собі і збільшує термін життя людей похилого віку.

Наш будинок престарілих завоював гарну репутацію і отримав позитивні відгуки за рахунок багатьох переваг:

  • Зручне місцезнаходження: екологічно чистий район, до якого не важко швидко дістатися на особистому або громадському транспорті. На упорядкованій території створені всі умови для прогулянок.
  • Комфортні номери, де постоялець буде проживати з сусідами. Кожен день проводиться гігієнічна прибирання. Постільна білизна міняється без порушень існуючого графіка.
  • Повноцінне харчування: меню розробляється відповідно до віку і затверджується дієтологом. Для приготування використовуються тільки свіжі продукти, що задовольняють потребу організму в насиченні корисними вітамінами або мінералами. Враховується здатність постояльців до пережовування їжі. Переважають рідкі, кашоподібні, подрібнену страви.
  • Постійний контроль над здоров’ям літніх людей.
  • Вимірювання температури, тиску доповнюються загальнозміцнюючі процедурами. Строго контролюється прийом ліків і виконання інших рекомендацій лікаря.
  • Сучасне оснащення: ортопедичні ліжка, крісла, ходунки, пандуси, поручні – все це робить життя пенсіонерів зручніше.

Проживання в пансіонаті забезпечить фізичний і психологічний комфорт. А регулярні побачення з родичами дозволять відчути їх любов і додадуть позитивних емоцій.