Головна Цікаво Скутер проти мотоцикла, плюси та мінуси!

Скутер проти мотоцикла, плюси та мінуси!

Немає нічого поганого в тому, щоб їздити на скутері на будь-якому проміжному етапі життя, тим більше, якщо порівняти скільки коштує скутер, мотоцикл або автомобіль. Сьогодні маємо завдання перерахувати переваги скутера.

Скутери: плюси

Легкий та простий в управлінні. Не все, але більшість скутерів нижче до землі, легше і мають конструкцію “step-through”, тобто вам не потрібно закидати ногу на сидіння, щоб сісти. Крім того, двигуни та трансмісії більшості скутерів встановлені низько та ззаду: Низький центр тяжіння робить їх ще легшими.

Крути та їдь. Більшість скутерів використовують автоматичну трансмісію, що означає, що не потрібно вчитися працювати зі зчепленням або перемикати передачі. Відмінний варіант для мотоциклістів-початківців, які не знають, як це зробити. Спочатку ви зможете комфортно почуватися у пробках на скутері, а потім, якщо захочете, навчитеся перемикати передачі на мотоциклі.

Їздити як маніяк із меншими наслідками. Жарт! Ви ніколи не повинні їздити як маніяк у пробках, але багато скутерів дають більше відчуття швидкості при меншій реальній швидкості. Саме це робить скутери веселими, а веселощі спонукають вас веселитися ще більше. Стара приказка говорить, що веселіше їхати на повільному скутері швидше, ніж на швидкому мотоциклі повільно.

Висока рухливість. На скутері ви можете легко протиснутися через найвужчі пробки.

Відмінне зберігання, зазвичай, вбудоване. У більшості скутерів приємні м’які сідла, які відкриваються, як паща алігатора, відкриваючи велике місце під сидінням, куди легко поміститься пара пакетів з продуктами, рюкзак, шолом і куртка. Опустіть сидіння, і воно закриється, а ваш вантаж опиниться поза увагою. Деякі з них оснащені USB-портами та TFT-дисплеями, які можна підключити до телефону через Bluetooth.

Паркуйтеся будь-де. На скутері, який більшість людей та охоронців вважають “симпатичним”, ви зазвичай можете припаркуватися на самому видному місці прямо біля входу. Оскільки більшість скутерів майже повністю закриті кузовом, вам не так шкода залишати їх припаркованими на вулиці, якщо ваш гараж уже зайнятий. Якщо у вас є гараж.

В підсумку

Скутер і мотоцикл чудово можуть доповнити один одного, і в ідеальному світі у вас були б обидва: Один стоїть у гаражі, щоб його побалували, натерли воском і зачесали на самоті. Інший терпляче чекає на узбіччі, процвітає в умовах жорстокого поводження і завжди готовий швидко доїхати до продуктового магазину або будь-куди, куди вам потрібно, без зайвих питань і необхідності піднімати ногу.