Головна Цікаво Мотокультиватор Honda: японська якість для українських земель

Мотокультиватор Honda: японська якість для українських земель

Власники невеликих земельних ділянок потребують техніки для полегшення ручної праці. Ідеальним варіантом для фермерів є продукція японського виробника Нonda. Мотокультиватори підходять для застосовувати на площі до 20 сотих. Інтернет-магазин Honda Power Products https://honda.com.ua/motokultivator-honda-fj-500-der/ пропонує оригінальну техніку бренду з доставкою по території країни.

Особливість мотокультиватора Honda FJ 500 DER

Легка, швидка, маневрена — це основні характеристики техніки для обробки полів Honda FJ 500 DER. Завдяки невеликим розмірам мотокультиватор використовують для роботи на важкодоступних ділянках. Пристрій обробляє одну смужку ґрунту завширшки до 80 см та 35 см вглибину. Гострі леза прорізають навіть найскладніші ділянки (довгий час не оброблялися, мають глинистий склад тощо).

Важливо, що техніка розроблена таким чином, щоб термін експлуатації був максимально довгим. Це важливо для фермерів, невеликих господарства, адже є можливість заощадити кошти на ремонті та заміні деталей. Інші переваги роблять мотокультиватор вигідною покупкою:

  • екологічність, низький рівень шуму;
  • потужний двигун;
  • додатковий кронштейн запобігає налипанню ґрунту;
  • можливість регулювати глибину обробки ґрунту;
  • маневреність, можливість працювати там, де не проїде трактор;
  • висока якість орання землі.

На сайті магазину Honda Power Products представлено детальні характеристики обладнання. Оплата можлива після доставки замовлення. Магазин співпрацює з логістичною компанією Нова Пошта.

На що звернути увагу при покупці мотокультиватора

На ринку представлено чимало різновидів сільськогосподарської техніки. Часто різноманіття вводить покупця у стан розгубленості. При покупці техніки перш за все потрібно звертати увагу на її продуктивність, тобто скільки вона може зорати сотих землі протягом години.

Важливо проаналізувати, де найчастіше буде використовуватися мотокультиватор: на відкритій місцевості, садових ділянках тощо. В останньому випадку потрібно вибирати маневрений агрегат. Має значення розхід пального, наявність кількох передач, додаткові можливості, максимальне навантаження.

Вкладаючи кошти в недешеву техніку, потрібно бути впевненим в її якості. Варто співпрацювати з магазинами, які можуть надати гарантію якості на товар. Наявність комплектуючих на ринку теж є вагомим критерієм при виборі техніки.