Головна Цікаво Спірометрія у Львові: сучасний та безпечний метод дослідження

Спірометрія у Львові: сучасний та безпечний метод дослідження

Що таке «спірометрія» і в чому діагностична цінність цієї процедури? Спірометрія походить від двох слів «спіро» – дихання та «метрія», означає вимірювання. Такий метод оцінки функції зовнішнього дихання користується неабиякою популярністю серед лікарів клініцистів. Дізнатися більше про таку процедуру та записатися на спірометрію можна за посиланням https://vilne-dyhannia.lviv.ua/posluha/spirometriya/ на сторінку клініки «Вільне дихання». Завдяки використанню інноваційного обладнання, можна дослідити 33 параметри дихання, оцінити стан бронхіальної прохідності та інтерпретувати дані відповідно до стандартів ATS/ERS.

Переваги спірометрії

За допомогою такого дослідження виявляються можна виявити найменші відхилення від норми на ранніх стадіях розвитку хвороби, діагностувати порушення функцій дихання, підтвердити наявність бронхіальної астми та хронічної обструктивної хвороби легень. Крім того, спірометрія допомагає визначити тяжкість та характер патології. Тривалий час диференціація рестриктивної, обструктивної чи змішаної форми хвороби викликала труднощі. Але відкриття спірометрії все змінило, тепер можна не лише чітко визначити характер захворювання, а й проконтролювати ефективність лікування за допомогою спірометрії. Клініка діагностики та лікування легеневих захворювань та супутньої патології «Вільне дихання» пропонує широкий спектр медичних послуг за приємними цінами.

  • Простий та інформативний метод функціональної діагностики.
  • Без болю та дискомфорту.

Завдяки спірометрії можна виявити обструктивні порушення легеневої вентиляції. Метод виявляє порушення у роботі дихальної системи на початкових етапах, що збільшує шанси на одужання.

Показання для проведення спірометрії

Дослідити функцію зовнішнього дихання можна на сучасному цифровому обладнанні експертного класу. Прямими показаннями для проведення дослідження є скарги пацієнта на дихання зі свистом та появу ядухи. Також слід пройти обстеження пацієнтам, які мають в анамнезі бронхіальну астму, хронічне обструктивне захворювання легень, ковід та інші бронхо-легеневі захворювання.

За наявності алергії та тривалого кашлю, слід звернутися до клініки «Вільне Дихання», щоб записатися на спірометрію. Дослідження функції зовнішнього дихання дозволяє об’єктивно оцінити стан пацієнта та ризик розвитку небажаних наслідків. Спірометрія також широко використовується в педіатрії з метою ранньої діагностики характеру та ступеню вентиляційних порушень у дітей.

Як записатися на прийом? 

Якщо вам потрібна консультація, на сайті є онлайн форма, яку заповнити не виходячи з дому, також можете зателефонувати в клініку. Без проблем можна пройти процедуру спірометрії з функціональними бронходилятаційними пробами. Як підготуватися до дослідження? Детальна інформація на сайті клініки «Вільне дихання».