Головна Цікаво Суші акції у Львові – приємні пропозиції для клієнтів

Суші акції у Львові – приємні пропозиції для клієнтів

Суші акції у Львові – приємні пропозиції для клієнтів

Зазвичай, аби отримати вигідну пропозицію для замовлення суші у Львові, потрібно чекати місяцями. Деякі заклади досить неохоче йдуть на те, аби надати клієнтам додаткові знижки, і роблять це хіба що під час придбання великої кількості позицій (наприклад, від 5 ролів і більше). Але якщо ви є клієнтом ресторану Yoki, ситуація дещо змінюється. Тут одночасно може діяти одразу кілька типів акцій, а їхня тривалість визначається заздалегідь. І аби ви мали уявлення про те, як можна придбати суші акції у Львові, ми вирішили детально розповісти про це.

1+1 = 3

Вже стандартний формат знижки, який діє в тому числі й під час замовлення суші. На сайті заздалегідь позначені позиції, які відносяться до цієї акції. Вибравши відповідну комбінацію, можна додатково обрати ще один рол, який вже буде йти безкоштовно. Тому, якщо ви хочете ситно пообідати або не маєте варіантів для вечері, можна спокійно скористатися цією акційною пропозицією. Не встигли скористатися акційною пропозицією? Не біда! Після невеликої перерви вона знову буде активована, і ви, наприклад, зможете пригостити своїх знайомих.

Знижка на самовивіз

Йдете додому, і вам захотілося суші? Чому б не зайти в Yoki та не взяти чогось собі та рідним? До того ж, якщо ви забираєте замовлення з собою, на нього буде діяти знижка. Наприклад, можна заздалегідь зателефонувати до закладу або обрати бажані страви прямо на сайті. Все буде готово в момент, коли ви прийдете до закладу, і після цього потрібно буде забрати замовлення.

Святкування річниці з приємними бонусами

Святковий період з нагоди  річниці закладу триватиме з 11 по 13 лютого. В цей період всі роли будуть доступні за знижкою у 20% на доставку або самовивіз. Так, отримати можна буде не тільки суші по акції у Львові, але й спрінг роли, ф’южн роли та набори. В будь-якому разі, ви зможете отримати приємну знижку на бажані страви.

Бонусні страви до вже сформованих замовлень

При оформленні замовлення на суму від 815 грн ви маєте можливість отримати фірмову страву від Yoki – Гьодза Аге з курятиною. Така пропозиція дійсна з понеділка по середу, тому якщо ви хочете потішити себе новою незвичною стравою, користуйтеся пропозицією від Yoki Львів. Кур’єри швидко доставлять ваші страви за вказаною адресою, і ви зможете насолодитися тепленькими Гьодза всього через кілька хвилин після оформлення замовлення.