Головна Цікаво Суши та роли у дієтичному харчуванні

Суши та роли у дієтичному харчуванні

Суші – є дійсно універсальним делікатесом. Існує безліч його різновидів, якими можна насолоджуватися вічно – такими як нігірі, роли або навіть сашимі. Вибір одного з трьох видів суші зазвичай залежить від особистих переваг. Однак, якщо ви дотримуєтеся дієти для схуднення (або навіть набору ваги!), суші можуть бути для вас бездоганно корисним та смачним вибором. Давайте розглянемо, чому вам слід включити суші в свій раціон.

Користь страви для здоров’я

По-перше, суші – це відмінне джерело жирних кислот омега-3, які необхідні для лікування запалень, здоров’я кісток та суглобів, розвитку витривалості, краси шкіри і багато чого іншого. Залежно від вибору риби або морепродуктів у наповненні, ви отримаєте достатню кількість білка з суші.

Кето дієта

Швидше за все, ви чули про цю досить популярний різновид дієтичного харчування, який набирає обертів у соціальних мережах. Кето-дієта використовується багатьма людьми, які хочуть скинути зайву вагу, через її ефективність для схуднення. Кето-дієта вимагає споживання дуже низької кількості вуглеводів, зазвичай менше 50 грамів, та великої кількості жирів. Якщо ви харчуєтеся таким чином, ваш організм починає виробляти кетони, які замінюють жир на джерело енергії, включаючи жирові відкладення. Коли тіло знаходиться в цьому кетонічному стані, це називається кетозом.

Як це відноситься до суші? Суші-майстри KILOGRAMM SUSHI PROJECT відповідають — сашимі є відмінним джерелом білку та корисних жирів. Вживання сашимі, безумовно, не виведе ваше тіло зі стану кетоза. Не любите сашимі? У меню Кілограм Суші Рівне є страви, які, безумовно, підійдуть для кето-дієти. Наші майстри створюють не тільки смачні роли і суші, а й корисні, в яких міститься правильний баланс вітамінів та мікроелементів.

Низькокалорійна дієта

Ви стежите за кількістю споживаних калорій? Один шматок суші зазвичай містить 60-70 ккал. Таким чином, ви можете вдало контролювати калорійність їжі. Також можна підібрати відповідні за енергетичною цінністю роли – на сайті Кілограм Суші Проджект представлений великий асортимент.

Ви можете мінімізувати кількість споживаних калорій, зробивши правильний вибір страв. Усі позиції меню зібрані в спеціальні розділи, щоб було зручніше зробити вибір. Кожен може ознайомитися з інгредієнтами, які входять до складу страв і таким чином зрозуміти, наскільки та чи інша їжа підходить для дієтичного раціону.

Дієта для набору ваги

Для тих, хто дотримується дієти для набору маси, суші також є відмінним вибором. Хоча основною метою є набір ваги, важливо розуміти, що не вся калорійна їжа однакова. Суші містять складні вуглеводи. Вони заряджають організм енергією на тривалий період. У той час, як прості вуглеводи, які містяться у нездоровій їжі та фаст-фудах, не приносять абсолютно ніякої користі, швидко «згорають» і створюють сильні скачки інсуліну в крові. Жири, які є в суші, також необхідні для здоров’я на відміну від трансжирів, які є в складі багатьох сучасних продуктів.

Майстри KILOGRAMM SUSHI PROJECT створюють смачні корисні страви з натуральних та абсолютно свіжих компонентів. У нас кожен зможе знайти для себе підходящу їжу, яка допоможе створити тіло мрії!