Головна Цікаво Технічний паспорт на нерухомість: де швидко виготовити документ

Технічний паспорт на нерухомість: де швидко виготовити документ

Технічний паспорт на нерухомість — важливий документ для укладання угод з купівлі/продажу. У ньому вказано основні характеристики нерухомого майна. Власники приватних будинків можуть самостійно оформити документ або довірити справу третій особі. Компанія «Київське бюро технічної інвентаризації» пропонує оформлення технічного паспорта. Залишити запит на послугу можна  на сайтi за посиланням .

У яких випадках потрібно користуватися техпаспортом на житло

В технічному паспорті містяться найважливіші дані про об’єкт нерухомості: адресу, площу, план приміщення, ім’я власника та ін. Технічний паспорт видають на основі матеріалів технічної інвентаризації приміщення. Без техпаспорта неможливо укласти такі угоди:

  • зміна власника нерухомості внаслідок процедури купівлі-продажу нерухомості, дарування, поділу майна, вступ у спадщину;
  • ввести житлове приміщення в експлуатацію;
  • відновлення втрачених документів;
  • провести перепланування житлового приміщення, реконструкцію;
  • підключити комунікації у помешканні;
  • реєстрація права власності.

Виготовити технічний паспорт може власник нерухомості. Для цього потрібно звернутися до відповідного суб’єкта господарювання. Документ виробляють протягом кількох днів. Проте у випадку зайнятості людина може довірити виготовлення техпаспорту на житло іншій компанії. В такому випадку не потрібно стояти в чергах, можливо прискорена процедура оформлення документа.

Переваги співпраці з «Київським бюро технічної інвентаризації»

Компанія «Київське бюро технічної інвентаризації» надає послуги з видачі технічних паспортів, узаконення перепланування приміщень, переведення нежитлового фонду у житловий, введення об’єкта нерухомості в експлуатацію та ін. На вартість послуг впливає тип об’єкта, наявність документації, місце розташування будинку, наявність проблем чи порушень у процесі будівництва.

Звернувшись за допомогою в «Київське бюро технічної інвентаризації», клієнти отримують:

  • грамотні юридичні консультації стосовно оформлення різних пакетів документів;
  • роботу кваліфікованих спеціалістів, які користуються сучасним обладнанням для проведення замірів нерухомості;
  • швидке оформлення документів без порушення обумовлених термінів;
  • широка географія охоплення: офіс компанії працює у 25 українських містах.

Подати заявку можна на сайті, заповнивши коротку форму. Безкоштовні консультації надають за контактними номерами телефонів.