Головна Цікаво Що таке Binance Launchpad?

Що таке Binance Launchpad?

Binance продовжує підтримувати нові проекти, які покращать ринок криптовалют. Binance, одна з найбільших бірж у світі, оголосила, що представила своїм користувачам програму Launchpad.

Фінанси Launchpad

Launchpad, що означає «стартовий майданчик», визначається як платформа, яка допомагає проектам Blockchain збирати кошти та робити ім’я в екосистемі криптовалюти. Платформа фокусується на проектах, які є двом основним цілям: більше розробляти і розширювати використання. В даний час Binance підтримує 21 проект у своєму інвестиційному підрозділі Binance Labs.

Бінанс монета (BNB)

Для участі у продажу токенів на Binance Launchpad необхідно мати BNB (Binance Coin). Ви можете прочитати тут https://www.profvest.com/2021/11/binance-launchpad.html, щоб дізнатися, як брати участь у продажу токенів на Launchpad.

Токени панелі запуску

Першим токеном, запущеним з рампи, був токен BitTorrent, BTT. Творці контенту, які пропонують найкращий досвід обміну файлами (наприклад, збільшений час роздачі), будуть винагороджені токеном BTT BitTorrent, всесвітньо відомої платформи обміну файлами P2P, пов’язаної з Tron.

Інший проект на Launchpad – це Fetch.AI, який визначається як децентралізована мережа Blockchain із штучним інтелектом. Відповідно до Binance, автономні економічні представники (EEA) будуть використовуватися для транзакцій, які відбуватимуться без втручання людини в рамках проекту, і ці EEA будуть представляти себе, пристрої, послуги та окремих осіб.

Як приєднатися до Binance Launchpad?

Для участі в Binance Launchpad вам необхідно мати не менше 50 BNB та зберігати їх на своєму рахунку протягом 1 місяця, іноді 1 тижня, не продаючи їх. BNB – власна монета Binance. За кожні 50 BNB Binance надає 1 лотерейний квиток. Припускаючи, що у вас є 200 BNB, у вас буде 4 квитки. В середньому за 2 дні до дня запуску Binance проводить лотерею, і якщо у ваших квитках на руках є один із виграшних номерів лотереї Binance, ви натискаєте кнопку у своєму обліковому записі, яка вказує, що ви схвалили участь у проекті, і BNB знімається залежно від того, скільки виграшних квитків у вас є протягом 24 годин, а токен проекту ICO, в якому ви берете участь, завантажується на ваш рахунок.

Погляньмо на WazirX, останній проект, що фінансується Launchpad: було розіграно 10 000 виграшних квитків, кожен власник яких отримав WazirX (WRX) по 200 доларів. У той час, як інвестори купили 1 WRX за 0,02 долара, з реалізацією проекту ціна 1 WRX збільшилася до 0,14 долара, що дало змогу отримати 600% прибутку.

Хоча всі реалізовані досі проекти принесли інвестору прибуток, не слід забувати, що раннє інвестування тут, як і в будь-якій іншій сфері, пов’язане з ризиком. Завжди корисно вивчити деталі проекту, наприклад, якій меті він служитиме, без вкладень.