Головна Освіта У Львові запустять перші в Україні курси «Оператор дрона»

У Львові запустять перші в Україні курси «Оператор дрона»

Пілотний проєкт курсової підготовки населення з управління дронами впроваджують на базі Львівського вищого професійного училища комп’ютерних технологій та будівництва.

Оператор дрона – на сьогодні сучасна і затребувана професія у сільському господарстві, лісовому секторі, сфера екології, будівництві, оборонному та медійному секторах. Про перспективність цієї професії свідчить наявність вакансій та розмір заробітної плати, яку пропонують на сайтах з пошуку роботи. Так початківцям без досвіду пропонують від 15 тис. грн; більш досвідченим операторам — від 20 тис.грн.

Зараз департамент освіти і науки Львівської ОВА разом з фахівцями училища працюють над підготовкою навчальної програми та здобуттям практичних навичок викладачів.

Про реєстрацію на курс буде оголошено згодом на ресурсах ОВА, слідкуйте за новинами!

«Зазначимо, що цей напрям у системі профтехосвіти реалізовується вперше в Україні! Ми переконані, що скоро професія «Оператор дрона» буде впроваджена в багатьох закладах ПТО країни.

Обладнання для навчання закупили в межах виконання Програми ООН із відновлення та розбудови миру за фінансової підтримки Європейського Союзу. Вартість закуплених квадрокоптерів – 232 320 гривень. Щиро дякуємо партнерам за підтримку!», – зазначають у департаменті.