Головна Цікаво Цифрові гроші як фінансовий інструмент

Цифрові гроші як фінансовий інструмент

Сьогодні існує чимало можливостей для того, щоб не заробляти гроші, виконуючи певну низку робіт, а отримувати додатковий пасивний дохід. Крім традиційного інвестування в цінні папери різних компаній, є можливість отримувати прибуток від коливань курсу різних валют. Причому це працює не лише щодо класичних фіатних грошей. Більше перспектив сьогодні спостерігається в окремій ніші на криптовалютному ринку.

Криптовалютний ринок — це принципово нова система фінансових взаємин, яка виникла близько 10 років тому. Спочатку вироблявся лише один вид такої валюти — біткоїн. Сьогодні подібних валют налічуються вже тисячі. Щоб отримувати дохід від мінливості цінності кожної з них, достатньо регулярно проводити аналіз подій на політичній, економічній та екологічній світовій арені. Крім цього, необхідно вивчати нюанси, умови, можливості, властиві кожному виду крипти. Ще один крок — знайти онлайн обмінник криптовалют, який пропонуватиме найвигідніші умови. І стосуються вони не лише власне витрат за обмінні операції.

Хороший обмінник — основні критерії вибору платформи

Майданчиків, на яких надаються послуги з купівлі, продажу криптовалюти, сьогодні досить багато. Найбільш популярні, перевірені досвідченими інвесторами та трейдерами, можна знайти на спеціальних тематичних ресурсах. На форумах стабільно обговорюється політика та умови різних компаній, що дозволяє одразу побачити всі плюси та мінуси кожної, зробити свої власні висновки.

Вибираючи криптообмінник Львів, де ви маєте наміри на постійній основі здійснювати транзакції з різними видами валют для отримання пасивного доходу, важливо враховувати такі критерії:

  • надійність;
  • рівень безпеки;
  • наявність програми лояльності;
  • спектр послуг.

Цілісний аналіз дозволить краще оцінити всі переваги та недоліки. Іноді розумно піти на певні компроміси, якщо в довгостроковій перспективі вони будуть виправданими.

Надійність та безпека обмінників крипти онлайн

Це — основні критерії, які в жодному разі не варто виключати зі списку найбільш значущих вимог. Суть полягає в тому, що всі транзакції із цифровими грошима працюють лише в один бік. Тобто, наприклад, у разі шахрайських дій не вдасться, як у банку, подати заявку на скасування транзакції або повернення коштів. Це не працює.

Другий момент — власником цифрових грошей є той, хто має доступ до криптогаманця, на якому вони зберігаються. Тобто, якщо доступи втрачені, навіть через шахрайство, користувач втрачає свої активи на користь шахраїв. Все це й обумовлює необхідність упевнитися в тому, що на платформі, де пропонується здійснювати обмін цифрових грошей, працюють посилені захисні системи.