Головна Цікаво Українські біржі криптовалют для новачків та досвідчених трейдерів

Українські біржі криптовалют для новачків та досвідчених трейдерів

Біржа криптовалют в Україні – це місце, де можна купувати, зберігати та торгувати цифровими активами. Для безпеки ваших даних та грошей рекомендується використовувати великі централізовані криптоплатформи з ідеальною репутацією – Binance, WhiteBIT, Kuna. Крипто-біржі без верифікації – варіант для разових операцій, але не для постійної роботи, оскільки вони не зможуть забезпечити достатній рівень захищеності своїх користувачів.

Якщо говорити про централізовані майданчики, то вони несуть юридичну відповідальність за зберігання активів клієнтів та передбачають сучасні засоби безпеки. Коли для заробітку вибрана криптовалюта, ціна – не єдиний фактор, на який слід орієнтуватися при виборі біржі. Важливо також оцінювати сервіси на кількість доступних монет та фіату, простоту фінансових операцій та наявність додаткових послуг, наприклад, криптодепозиту.

Де і як купити криптовалюту: кращі біржі в Україні

Займатися криптотрейдингом та розраховувати на прибуток можна, якщо вибрати для роботи безпечний, функціональний та зручний ресурс. Цим критеріям відповідають дві популярні в українській спільноті криптобіржі:

  1. WhiteBIT.

Це біржа криптовалют України, яка також є однією із найбільших у Європі. Користувачі вибирають цей майданчик за різноманітність торгових пар, інтуїтивно зрозумілий інтерфейс, великий набір інструментів. Торгова комісія – мінімальна та становить лише 0,1%. Українська біржа криптовалют має свій нативний токен WBT, власники якого отримують низку переваг. На сайті також доступний криптолаунчпад, де ви зможете інвестувати в перспективні проєкти, купуючи їх токени за мінімальною ціною.

  1. Binance.

Найвідоміша у світі криптобіржа, яка підтримує велику кількість крипти та торгових пар, надає можливість використовувати P2P-обмін. На цій платформі ви зможете працювати з гривнею. Для спотової торгівлі комісія становить близько 0,1%. Ви можете тримати активи на біржі або виводити їх на зовнішні криптогаманці. Враховуйте, що на виведення коштів також діють комісії.

Які ще популярні українські криптобіржі?

  • Kuna.

Відома біржа України, яка за обсягами поступається минулим сервісам, але пропонує вигідні умови для новачків та досвідчених трейдерів. Тут ви знайдете найбільш поширені торгові пари та широкий набір інструментів. Торгова комісія – на рівні 0,25%.

  • Qmall.

Це доволі молода українська криптобіржа, яка має європейську ліцензію. Ви зможете скористатися базовим функціоналом: мультивалютний гаманець, купівля та продаж крипти за UAH, спот та стейкінг. У крипто-біржі простий інтерфейс, є опція швидкої покупки цифрових монет, мобільний додаток. Комісії – до 0,2%. Для заробітку можна використовувати реферальну програму.