Головна Цікаво Великий ремонт або «косметика»? Дві думки фахівців

Великий ремонт або «косметика»? Дві думки фахівців

177

Коли вже дуже хочеться щось поміняти в інтер’єрі, як визначити, який саме ремонт вам потрібен? Розбираємося з експертами.

Великий ремонт

Якщо перед вами стоїть завдання змінити функціональні зони в квартирі або в будинку — це великий ремонт. Наприклад, потрібно збільшити зону вітальні або дитячої, і це можна вирішити, «перекроївши» план квартири. Якщо застаріло інженерне обладнання (вбудовувана техніка, електрика) чи потрібно поміняти світлове рішення. Щоб справитися з цією проблемою, вам не обійтися без нової схеми прокладки проводів — в цьому випадку, швидше за все, вас чекає глобальна перебудова. У будинках старої конструкції (з дерев’яними перекриттями), починаючи міняти щось одне (підлогове покриття, наприклад), стикаємося з необхідністю ремонтувати приміщення комплексно. А взагалі, готовність до ремонту — це рішення, яке має дозріти. Коли оновлення необхідно не тільки стін, але і атмосфері будинку, іноді, просто повісивши нові фіранки на старий карниз, приходити рішення: всі, ремонт!

Большой ремонт или «косметика»? Два мнения специалистов

Косметичний ремонт

Якщо ви живете в квартирі, де кілька (нехай навіть 8-10 років тому були якісно вирівняні стіни та стеля, ві можете робити
«косметику» тоді, коли вам цього захочеться. Нові шпалери, фарба на стінах і навіть плитка — все це можна освіжити, надавши приміщенню сучасного вигляду завдяки якісним новим матеріалів і текстилю. Навіть внутрішні двері і плінтуса можна поміняти, не затіваючи глобального ремонту.

Большой ремонт или «косметика»? Два мнения специалистов