Головна Цікаво Весна – час садити дерева

Весна – час садити дерева

1390

Весна – час, коли все оживає та відновлюється. Саме в цю пору розпочинається Всеукраїнська акція "Майбутнє лісу в твоїх руках", а отже велика відповідальність лягає на плечі кожного лісівника, який зобов'язаний залишити після себе зелені насадження шляхом створення лісових культур та сприяння природному поновленню. Також велику увагу слід приділяти закладці розсадників, з яких ми отримаємо посадковий матеріал для створення зелених насаджень на наступний рік. Так от і лісівники Бущини вже розпочали лісокультурну компанію.

На 2014 рік в ДП "Буський лісгосп" припало створити 100 га лісових культур та сприяти 103 гектарам природного поновлення. Також плануємо засадити 9 га плантацій новорічних ялинок.

За 2013-2014 рр. в розсадниках лісгоспу вирощено 685 тис.шт. стандартних сіянців сосни звичайної та 281 тис.шт. стандартних сіянців дуба звичайного. Заготовлено 4357 кг насіння листяних та хвойних порід, зокрема, Сосни звичайної – 56 кг, дуба звичайного – 4100 кг, інших- 2010 кг.

Цьогоріч також стартувала програма озеленення соціальних об'єктів, розташованих на території сільських рад. ДП "Буський лісгосп" набрав під озеленення 14 об"єкгів, серед яких школи, дитячі садки, церкви, парки, будинки культури. Для озеленення використовуємо власний декоратиєуний посадковий матеріал, який виростили на своїх розсадниках і шкілках.

Запрошуємо всіх бажаючих долучатись до акції "Майбутнє лісу в твоїх руках" та програми озеленення соціальних об'єктів.