Головна Коротко На території Бущини проводяться конкурси щодо відведення ділянок під забудову

На території Бущини проводяться конкурси щодо відведення ділянок під забудову

2090

На території Боложинівської сільської ради проводяться роботи з виготовлення проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок для ведення особистого селянського господарства в межах населеного пункту: ділянка орієнтовною ллощею 2,0 га в с. Вербляни Буського р-ну урочище «Гірка»; ділянка орієнтовною площею 2,0 га в с. Веребляни Буського р-ну урочище «Гірка» для передачі земельних ділянок у власність.

11 квітня 2014р. в приміщені Ожидівської сільської ради о 15.00год. проводитимуться громадські слухання щодо обговорення детального плану території для обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд на вул. Київська, в с. Йосипівка Буського району.

На території Куткірської сільської ради проводяться землевпорядні роботи щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Ковалишин Катерині Василівні – для ведення особистого селянського господарства орієнтовною площею 0,20 га в селі Острів Буського району Львівської області.

На території Красненської селищної ради, в межах населеного пункту, на вул.Заводській ведуться роботи з відведення земельної ділянки для садівництва орієнтовною площею 0,12га, земельної ділянки для ведення ОСГ-орієнтовною площею 0,14га,

На території Красненської селищної ради, в межах населеного пункту, на вул.Залізнична ведуться роботи з відведення земельної ділянки для садівництва орієнтовною площею 0,12га.

На території Соколянської сільської ради в с. Соколя на вул.Лесі Українки 150-а ведуться роботи з виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки орієнтовною ллощею 0,25 га для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд.

Підприємство Приватне акціонерне товариство "МТС Україна", яке займається наданням телекомунікаційних послуг і існує з 1993 року, має наміри отримати дозвіл на викиди забруднюючих речовин в атмосферне повітря від стаціонарного джерела дизельного генератора, який встановлено за адресою: Львівська обл., Буський р-н, с. Ожидів.

За рік в атмосферне повітря викидається: двооксиду азоту: 0,009 т/ рік; двооксиду сірки: 0,0008 т/рік; оксиду вуглицю: 0,0004 т/рік; двооксиду- вуглецю: 0,1821 т/рік; суспендовані тверді частинки: 0,00002 т/рік.

Пропозиції та рекомендації просимо надсилати протягом 30 днів здня опублікування оголошення у районну раду м.Буськ за адресою: Львівська обл., м. Єуськ, вул. Львівська, 2.