Головна Цікаво Віддалений колл-центр: які бізнес-цілі можна закрити

Віддалений колл-центр: які бізнес-цілі можна закрити

Багато компаній надають послуги з віддаленого супроводу клієнтів. Така співпраця має безліч незаперечних переваг. Головне з них – можливість економії часу і вкладень. Вам не доведеться витрачати додаткові кошти, щоб встановити оклад штатному співробітникові. Платіть за фактом виконаної роботи – це вигідно.

Кожен віддалений співробітник є висококваліфікованим професіоналом. Число продажів гарантовано зросте, а клієнтська база – збільшиться в рази. Замовнику завжди своєчасно надається прозора і правдива статистика, запис розмов, докладні звіти про виконану роботу.

Навіщо потрібен віддалений колл-центр

Віддалений колл-центр пропонує послуги, які сприяють нарощуванню клієнтської бази, просування продукту або товару.

Віддалений колл-центр (вартість залежить від переліку виконуваних функцій) вирішує ряд важливих завдань:

  • Організовує гарячу лінію. Уже з перших продажів на сайті з’явиться можливість обробки 100% звернень в компанію. Вся інформація про надійшли дзвінки і проведених розмовах фіксується. А самі бесіди – записуються.
  • Проводить маркетингові дослідження. Відтепер вашим співробітникам не варто витрачати час, виконуючи дослідження ніші і ринку. Дистанційні оператори можуть провести анкетування, опитування – ці короткі питання допомагають орієнтовно зрозуміти ступінь лояльності клієнтів. Не менш інтригуюча і захоплююча послуга – це «Таємний покупець» – хочете дізнатися, як насправді працює Ваш штат співробітників – тоді ця послуга для Вас.
  • Обробляє дані. Кожен надійшов дзвінок обробляється, фіксується, аналізується.
  • Вся вхідна інформація ретельно фіксується і презентується замовникам у вигляді звітів. Відомості передаються тільки за допомогою захищених каналів, тому витік інформації повністю виключена.

Також при необхідності співробітники віддаленого контакт-центру допоможуть актуалізувати й оновлювати контактну базу даних. Це робиться різними способами, найчастіше – шляхом обдзвону клієнтської бази. Мета такого спілкування – повідомити потенційних клієнтів про майбутні акції, спонукати до активних дій на сайті або здійснення покупки.

Послуги віддаленого колл центру щодня стають все популярнішими. Це унікальна можливість збільшити продажі компанії, вивести її на новий рівень і максимально ефективно налагодити зв’язки з потенційними клієнтами.