Головна Культура У музеї Шептицького представили мультимедійні історії про митців, які прославили Україну за...

У музеї Шептицького представили мультимедійні історії про митців, які прославили Україну за кордоном

«Мистецтво і дипломатія – перехресні стежки» –  захід з такою назвою відкрився у Львівському Національному музеї імені Андрея Шептицького. Мистецьку подію відвідали представники дипломатичного корпусу, політики, діячі мистецтва, ректори, духовенство.

Концепція проєкту – показати визначні картини й розповісти захоплюючі героїчні історії про видатних українських художників-дипломатів, скульпторів, архітекторів, які виборювали місце під сонцем по світах, у далекій Австралії, Америці, Аргентині чи Бразилії.

«Тут зібрані унікальні роботи людей, які любили Україну, але не мали змоги жити та працювати у своїй Батьківщині. Сьогодні сучасні технології дозволяють нам ознайомитись з цим творчим спадком» – наголосив під час відкриття перший заступник голови Львівської обласної ради Євгеній Гірник.

Він відмітив, що організатори події провели велику роботу, щоб зібрати й відкрити для глядачів нові грані наших земляків.

Герої проєкту «Мистецтво і дипломатія – перехресні стежки» були носіями України у світі та прославили українське мистецтво на різних континентах планети. Оцифровуючи та анімуючи твори митців, організатори заходу намагалися передати відчуття середовища та епох в які творили кожен з видатних, але ще не всім відомих особистостей.

Мультимедійна виставка триватиме до 16 березня, з суботи до вівторка з 10.00 до 18.00 год.  щоденно.

Адреса музею  Митрополита Андрея Шептицького: м.Львів,  вулиця Кривоноса, 1.