Головна Коротко Львівщина рухається до червоного рівня епідеміологічної небезпеки, – міністр охорони здоров’я

Львівщина рухається до червоного рівня епідеміологічної небезпеки, – міністр охорони здоров’я

У межах візиту на Львівщину 12 березня, міністр охорони здоров’я України Максим Степанов провів нараду щодо епідеміологічної ситуації та процесу вакцинації в регіоні. Участь в обговоренні взяв перший заступник голови Львівської обласної ради Євгеній Гірник.

За словами Максима Степанова, ситуація з поширенням коронавірусної інфекції в Львівській області викликає занепокоєння.

«Зростає кількість тих, хто захворів, як наслідок – збільшується кількість госпіталізацій. Уже більше 50% зайнято ліжок, 43% зайнято ліжок з киснем.

На сьогодні область рухається до червоного рівня епідеміологічної небезпеки. Вважливо спробувати цього не допустити. Для цього в органах місцевого самоврядування є відповідні можливості запровадити обмежувальні заходи, які б стримували ріст COVID-19, тим самим не допустивши переходу до червоного рівня епідеміологічної небезпеки. Упевнений, що це дуже правильний шлях», – підкреслив міністр.

Окрім того, Максим Степанов наголосив, що ті темпи вакцинації, які є на сьогодні на Львівщині, його не влаштовують.

«За минулу добу було зроблено 320 щеплень, а мінімальна кількість щеплень, яку повинні робити, – 720. Найближчими днями кількість щеплень на добу має вийти хоча б на цю цифру, а в перспективі – буде збільшуватися», – резюмував Максим Степанов.

Додамо, що в межах відвідин Львівської області міністр побував у КНП «Новояворівська районна лікарня ім.Ю.Липи», у КНП «Клінічна лікарня швидкої медичної допомоги м.Львова» та на конференції з трансплантології.