Головна Цікаво Візки для салонів краси: як вибрати

Візки для салонів краси: як вибрати

Тележка парикмахерская T-048
Тележка парикмахерская T-048

Сучасна індустрія краси розвивається з кожним днем. І не секрет, що крім вмілості майстра на престиж салону впливає його дизайн і охайність. Адже кожна жінка вперше зайшовши в салон зверне увагу на його інтер’єр, а проходячи процедуру оцінить кожну дрібниця. Поетому дуже важливо, щоб кожна деталь мала своє місце, а для швидкої роботи була завжди під рукою. Часто майстри стикаються з проблемою браку місця на робочій поверхні, легким рішенням може стати – косметична і перукарня візок, які точно вмістить всі необхідні матеріали і прилади.

До вибору таких необхідних атрибутів треба поставитися відповідально. Обміркувати такі нюанси:

  • розміри вироби, кількість поличок;
  • дизайн і колір;
  • матеріал;
  • додаткові опцій;

Візок косметологічний

Поговоримо про косметичних візках. Вони можуть бути пластикові, металеві та з Огрскло. Найприємнішими за ціною будуть вироби з пластику, але відповідно і тривалість користування може бути коротше. Надійні будуть вироби з металу. А найбільш популярними і самими елегантними – з оргскла, але вони вимагають дуже обережного ставлення. Продумайте який дизайн вам підійде найбільше до вашого косметичного кабінету або куточка (учітівая размері), а також сам вид, можливі варіанти з відкритими і закритими полицями, а також з ключиком (тоді ви точно буде впевнені, що ваші інструменти під захистом). Візки можуть відрізнятися за типом підстави: з колесекомі и без. Якщо ви хочете використовувати його як додатковий столик то можна вибрати без коліщаток. Але більшість виробів обладнані коліщатками, але іноді легка мобільність робочої поверхні може заважати, тому подбайте про можливість зафіксувати його за допомогою спеціальних фіксаторів.

Візок перукарня

Також у вашому салоні незамінним стане перукарня візок, яка помістить всі прилади, гребінці, ножиці і засоби по догляду за волоссям. Дивлячись на процедури які найчастіше ви проводите, є коляски більш адаптовані для стрижки або для фарбування волосся. Перші будуть більше оснащені тримачами для інструментів і закритими полицями, щоб уберегти інструменти від попадання волосся. А в колясках для фарбування будуть переважати полички, висувні шафки для зручного зберігання матеріалів.

Візки можуть бути металеві, пластикові, скляні та дерев’яні. Найпопулярнішими є коляски з металевим карсасом, вони вважаються найнадійнішими, здатні витримати великі навантаження, завдяки чому ви зможете розмістити всі необхідні інструменти. Також варто звернути увагу на фурнітуру, коліщатка і бортики полиць. Особливостями таких колясок є наявність спеціальних підставок для лаків, пульверизаторів, рушників.

Ви ніколи не пошкодуєте придбавши в свій салон косметичний і перукарський коляску, адже переваг просто не злічити: мобільність, економність, функціональність, класний і естетичний вигляд. Такі коляски знайдуть своє місце і стануть незамінними помічниками як у великому салоні так і в невеликій провінційній перукарні.