Головна Освіта В районній дитячій бібліотеці до Дня захисту дітей відбувся правовий калейдоскоп “Малечі...

В районній дитячій бібліотеці до Дня захисту дітей відбувся правовий калейдоскоп “Малечі про цікаві речі”

Створено: 01 червня 2018.

1 червня  в Україні відзначають Міжнародний день захисту дітей.  У читальному залі районної  дитячої бібліотеки  з учнями  1-Б класу Буської ЗОШ І-ІІІст. №2  було проведено правовий калейдоскоп  «Цікавій

малечі про правові речі», під час якого  присутні дізналися  про те, які  права та обов’язки мають діти не лише в Україні, але й у світі. Бібліотекар 1-4 класів Надія Островська  представила учням  книгу «Знай свої права, дитино», в якій у віршованій формі висвітлені основні засади Конвенції ООН про права дитини. Сьогодні кожен має право на життя, на освіту, на громадянство, на проживання у родині,на медичне обслуговування, на захист від економічної  експлуатації, на відпочинок та творчу діяльність і т.д. Під час заходу діти переглянули казковий відеосюжет «Мандрівка країною Права» та  взяли участь у правознавчій лотереї. На прикладі ситуацій, у які потрапляють герої  казок «Гидке каченя» і  «Дюймовочка» Г.Х. Андерсена, «Червона Шапочка» й «Попелюшка» Ш.Перро,   «Котик і півник», «Вовк та семеро козенят», діти робили висновки, які статті Конвенції були порушені  по відношенню до того чи іншого персонажу. Надія Островська  у присутності  класного керівника  Лесі Зіновіївни Тхорик  провели аналіз читацьких формулярів першокласників, котрі записались до книгозбірні раніше. Вона нагадала дітям правила користування бібліотекою, особливо звернула  увагу  на те, що  кожен  вчасно повинен  повертати  прочитані  книги. Сьогодні нашими  читачами стали ті, хто ще не встиг записатись.  Отож,   діти скористались  своїм законним  правом безкоштовного доступу до інформації. 

В районній дитячій бібліотеці до Дня захисту дітей відбувся правовий калейдоскоп "Малечі про цікаві речі"В районній дитячій бібліотеці до Дня захисту дітей відбувся правовий калейдоскоп "Малечі про цікаві речі"