Головна Цікаво Воля народу – у кожну надбужанську сім’ю

Воля народу – у кожну надбужанську сім’ю

1594

Кожна п'ята  передплачена в районі газета – це "Воля народу", – кажуть нам поштовики. Отож, колектив редакції щиро вдячний усім, хто і в скрутні для середнього українця часи "покращення" зміг підтримати саме свою газету.

Подяка ця аж ніяк не дипломатичний реверанс, а щире прагнення бути нашим читачам такими ж  відданими та потрібними, як вони віддані "Волі народу". Бо ми завжди готові до діалогу з вами, шановні  друзі. Як безпосередньо, так і на сторінках газети. Без вашої підтримки та активної участі неможливо зробити її цікавою. Тому дуже тішимося, коли у газети з'являються не лише нові передплатники, а й нові дописувачі, як от, наприклад, з Топорова. До речі, саме тут нас стабільно багато передплатників, за що вдячні і місцевим листоношам. Саме це відділення, а також Олеське та Ожидівське вийшли переможцями нашого традиційного конкурсу на кращого популяризатора районного часопису.

Газет, як відомо, нині є багато і різних. І вибір, та ще й  у час усе активнішої діяльності електронних ЗМІ, які  залишають друкованим  виданням мінімум шансів першими подати подієву інформацію, читачі, природно, роблять на користь того, хто здатний стати добрим порадником і другом.

Виходячи з цих міркувань, можемо дійти висновку, що минулий, 2012 рік, прожили немарно. Головний доказ тому – підсумки пе­редплатної кампанії вже на рік нинішній. Попри чергову все­укра­їнську виборчу епопею, густо здобрену численними обіцянками по­тенційних "борців за народне щастя", які не цуралися обдаровувати виборців безкоштовними газетами, "ВН" залишилась бажаною гостею  у більшості домівок Бущини. Судіть самі. Сьогодні у Буському районі є близько 10 тисяч передплатників газет, з них більше 2 тисяч відшукали можливість проавансувати "Волю народу" передплатою у відділеннях зв'язку "Укрпошти". Далеко позаду нас такі відомі  бренди як "Експрес" (більше 800 примірників) та "Високий Замок" (близько 700 примірників).

Ще майже 900 примірників районки щотижня розкуповується вроздріб через ту ж "Укрпошту", кіоски "Торгпреси" і приватних роз­повсюджувачів. Отож в цілому наклад "ВН" сьогодні перевищує
3 тисячі примірників. Чи багато це? Не надто, якщо згадувати кращі часи. Але якщо по­рівнювати з сусідніми районами (Броди, Кам'янка-Бузька, Радехів, Перемишляни), – то навіть дуже добре, зважаючи на кількість на­селення та економічний потенціал нашого району. Скажу навіть більше, – за накладом  Буська районна газета "Воля народу" входить до п'ятірки найтиражніших комунальних газет Львівщини. А це про щось та й таки свідчить. І насамперед про те, що вона цікава і має авторитет в читача, який таким чином свідомо підтримує її своїм гаманцем. Відповідно і ми, журналісти, отримавши такий кредит до­віри, розуміємо, що на правильному шляху. Тому й продов­жуватимемо свою редакційну політику, яка направлена насамперед не на дифірамби владі чи чиїсь партійні забаганки, а на показ проблем та здобутків  простого бущанина. Власне, тема людини – твого і мого сусіда, який живе поруч, творить, переборюючи труднощі сьогодення, сумнівається, але вірить – ця тема не сходить зі сторінок "ВН". І приємно, що багато таких образів нашого сучасника народжуються з  вашою підказкою. Тому і  надалі чекаємо на ваші листи, пропозиції, критичні зауваження. Будьмо разом, і нас ніхто не здолає!

З вірою і надією редактор М.ІВАНЦІВ