Головна Цікаво Вибираємо бандаж для хребта

Вибираємо бандаж для хребта

Привабливість зовнішності залежить від різних показників, у тому числі від постави. Але похвалитися нею, на жаль, може не кожен. Недостатня активність, травми, деякі захворювання впливають на хребет та зовнішній вигляд людини загалом.

Запобігти викривленню хребта допоможе спеціально розроблений комплекс фізичних вправ, правильний спосіб життя. Докладно, як виправити поставу в домашніх умовах , розповість лікар. В окремих випадках він порекомендує використовувати коректор постави .

Коригувальні засоби

Вироби ортопедичного призначення використовують для корекції постави, виправлення незначних деформацій хребта. Вони застосовуються для профілактики сутулості та інших наслідків у людей, які ведуть сидячий спосіб життя і мають слабкий корсет.

Товари для реабілітації виготовляються із еластичного матеріалу високої міцності. Для кращої фіксації хребта деякі моделі доповнюються твердими вставками. Задати плечима необхідне положення і правильно тримати спину допомагають розтяжні лямки.

М’язи людини здатні розслаблятися, тоді як корсет для спини забезпечує хребту надійну підтримку. Але навіть використовуючи коректор, не варто забувати про виконання спеціальних вправ, які зміцнять спину.

Переваги виробів

Ортопедичний пояс для спини має такі плюси:

  • правильно розподіляє навантаження на хребет;
  • можна використовувати дорослими та дітьми;
  • підходить для профілактики та корекції сутулості;
  • формує звичку правильно тримати спину.

Тривалість використання

Носення пристрою треба починати з 30 хвилин. Поступово час збільшується на 10-20 хвилин на день. Після звикання тривалість носіння не повинна перевищувати 10 годин. У середньому тривалість становить від 3 до 6 годин. Все залежить від складності проблеми, здоров’я пацієнта. З лікувальною метою лікарі рекомендують носити виріб близько 6-10 місяців, поки не буде досягнутий бажаний результат.

Види та особливості ортопедичних бандажів

Носіння корсету може бути рекомендовано при радикуліті, сколіозі, остеохондрозі, невриті, міжхребцевій грижі, травмі хребетного стовпа. За місцем фіксації, типом впливу та ступенем жорсткості виробу поділяються на:

  • ортопедичні бандажі для спини;
  • протирадикулітні зігрівальні пояси;
  • бандажі для вагітних

За призначенням виробу бувають:

  • фіксуючими – зміцнюють хребетний стовп, знімають із нього зайве навантаження і, відповідно, частина больових відчуттів;
  • коригуючими – сприяють виправленню дефектів завдяки правильному підтриманню хребетного стовпа.

За ступенем жорсткості можна придбати ортопедичні корсети для спини :

  • напівжорсткі – рекомендуються при больових синдромах у ділянці спини, які викликані радикулітом, хребетною грижею, а також при тривалому перебуванні за кермом, заняттях спортом, важких фізичних навантаженнях;
  • жорсткі – абдомінальні вироби, що використовуються при травмах хребта або у реабілітаційний період після проведеної операції.

Залежно від місця фіксації бандаж для хребта може бути призначений:

  • для грудопоперекового відділу;
  • для попереку;
  • для попереково-крижового відділу.

Як вибрати бандаж для хребта

В інтернет-магазині медтехніки Baldinelli представлена продукція, виготовлена з гігроскопічного матеріалу, що пропускає повітря. У каталозі представлені варіанти для жінок, чоловіків та дітей. Вироби підбираються виходячи з індивідуальних особливостей людини та рекомендацій лікаря. У ході носіння вони не повинні тиснути, натирати. Тому важливо звернути увагу на призначення, функціональність та жорсткість корсету.