Головна Цікаво Вибираємо дзеркало для ванної кімнати

Вибираємо дзеркало для ванної кімнати

Дзеркало у ванній кімнаті – це невід’ємна її частина. Дуже важко уявити собі ванну без дзеркала над раковиною, де можна помити руки, вмитися вранці або почистити зуби.

Якщо потрібно купити дзеркало і хочеться зробити кращий вибір, ціна якого буде не високою, а характеристики відмінні, то можливо варто звернути увагу на моделі дзеркал від компанії Liberta, які представлені в магазині в Дніпрі в широкому асортименті, де ви можете придбати дзеркала для ванної кімнати з підсвічуванням. Ця компанія вже близько 10 років перебуває на ринку і пропонує споживачеві широкий вибір дзеркал з рамами з різних матеріалів і колірної гами.

Недосвідченій людині буде важко зробити правильний вибір, але якщо правильно підійти до справи, то вдасться купити кращу модель за гідною ціною. Слід обращатьвніманіе на акції для покупців, у врем’я яких ви можете придбати кілька дзеркал за вигідною ціною. При покупці он-лайн з пересилкою по Україні обьязательно запитаєте консультанта магазину, як упакують ваш товар.

На що звернути увагу при виборі?

В першу чергу потрібно визначитися, якої конструкції повинно бути дзеркало, адже на сьогоднішній день вибір дуже великий:

  • вбудовані;
  • настінні;
    мати форму;

Перші конструкції можуть вбудовуватися в рамах, які виготовляються з різних матеріалів:

  • водовідштовхувального дерева;
  • ДВП;
  • МДФ;
  • мармуру.

Вбудовані дзеркала в тумбочки зручні тим, що в тумбі можна зберігати дрібниці, в тому числі і засоби для чищення.

Настінні дзеркала кріплять до стіни, і вони зручні в приміщеннях, де зовсім немає місця, адже можна придбати кутову модель, яка ідеально впишеться в кут, і не буде займати простір. До того ж в тумбах, де вбудовані дзеркала ховаються труби в стіни і не псують своїм виглядом дизайн кімнати.

Тюльпан-дзеркало встановлюється на спеціальну підставку-ніжку, в якому ховається весь комплекс підводки. Такий варіант хороший тим, що не потрібно ховати труби в стіні. Такий тип тумби з дзеркалом добре підійде як для великих приміщень, так і для маленьких, адже розміри різні.

Також варто визначитися з якого матеріалу повинна бути тумба, адже в цьому випадку вибір також дуже великий. У магазині Дніпрі представлені моделі з:

МДФ;
композитних матеріалів;
метала;
дерева;

Якщо самостійно не вдається зробити правильний вибір, тоді всі свої побажання потрібно озвучити консультанту, і він підбере кілька кращих варіантів, а покупцеві доведеться зробити вибір із запропонованих моделей.