Головна Цікаво Виготовлення поліетиленових пакетів – що потрібно знати і де купити

Виготовлення поліетиленових пакетів – що потрібно знати і де купити

127

Зараз поліетиленові пакети можна зустріти всюди. Ми використовуємо їх у повсякденному житті, вони активно використовуються на виробництвах. Сьогодні ми поговоримо про їх різновидах, з якими кожен з нас стикався хоч раз в житті і про великому виробнику даних пакетів в Україні – “Полімер Синтез”.
“Полімер Синтез” – перший в Україні виробник пакетів Zip-Lock, яка знаходиться в місті Харків. Компанія з багаторічним досвідом і широкою виробничої лінійкою задовольняє запити багатьох власників з різних сфер бізнесу. Тільки в цій компанії ви можете придбати пакети поліетиленові з замком zip-lock, пакети з замком zip-lock і логотипом, кольорові, пакети з клапаном і липким шаром або ж виготовити поліетиленовий пакет під замовлення, відповідно до ваших побажань.

Кожна з різновидів цих пакетів має свої унікальні характеристики, які можуть давати перевагу в певних ситуаціях. Наприклад, якщо ви зберігаєте виробничі матеріали свого бізнесу в сирому середовищі, то в поліетиленових пакетах ваш товар збережеться завдяки вологостійкості і високої міцності матеріалу. Крім цього, висока популярність поліетиленових пакетів з zip-lock замком обумовлена ​​тим, що вони легко піддаються як ручний, так і механічної упаковці. Тобто в них можна упаковувати, використовуючи виробничі механізми, не турбуючись за те, що вони якимось чином можуть зіпсується.

Перейшовши на офіційний сайт компанії “Полімер Синтез”, ви зможете ознайомитися з інформацією, з приводу всіх різновидів поліетиленових пакетів, також завантажити прайс лист компанії, щоб бути в курсі цінової політики всередині виробництва. Крім цього, дізнаєтеся контакти, для зв’язку з менеджерами, і адреса виробництва в Харкові. Або ж, як варіант, можете самостійно оформити замовлення онлайн, через заявку на сайті.

При самому замовленні всі виниклі питання ви можете обговорити з менеджером, який вам на них відповість. Звичайно на самі часто виникають питання є відповіді під прайс-листом цін, але якщо потрібно розібратися ще в чомусь, стосовно zip-пакетів, то фахівці вас проконсультують обов’язково.

Оплата і доставка. Оплата здійснюється шляхом безготівкового розрахунку (ціна на сайті вже з урахуванням ПДВ), документація видається при отриманні самого замовлення. Також є можливість доставки двома найбільшими вантажоперевізниками країни – Нова Пошта і Делівері.