Головна Цікаво Використання фасадної штукатурки: сучасне оздоблення вашого будинку

Використання фасадної штукатурки: сучасне оздоблення вашого будинку

Оздоблення фасаду будинку є важливим етапом у процесі його будівництва або ремонту. Захистити будинок від негативних факторів ззовні допоможе фасадна декоративна штукатурка, яка є одним з довговічних та надійних матеріалів. Завдяки різноманітності кольорової гами та фактур штукатурки можна недорого створити неповторний дизайн інтер’єру.

Основні характеристики

Будь-яка декоративна фасадна штукатурка, що використовується для вирівнювання поверхонь, їх оформлення та утеплення, складається з трьох основних компонентів – цемент, пісок та вапно. В залежності від того що ще буде додано у суміш, її властивості та вартість змінюватимуться. Наприклад, оброблена за допомогою штукатурки поверхня стане нечутливою до вологи, краще зберігатиме тепло в будинку або зробить шумоізоляцію приміщення більш якісною.

Види штукатурки

Сьогодні можна дешево придбати декоративну штукатурку для будь-якої поверхні: як зовнішньої, так і внутрішньої.

Серед найбільш популярних видів штукатурки виділяють такі:

  • акрилова – має у складі акрилові смоли та мінерали, є дуже еластичною, не змінює об’єм після висихання;
  • мінеральна – доступна та проста у використанні фасадна декоративна штукатурка, стійка до перепадів температури, міцна та гігроскопічна;
  • силіконова – до її складу входять полімерні смоли; оброблена поверхня стає міцною та еластичною;
  • силікатна – пластична та міцна суміш, не накопичує вологу. У своєму складі має рідке скло, полімерні смоли та мінеральні компоненти.

Сьогодні декоративна штукатурка для фасаду представлена на ринку у дуже широкому асортименті. Розібратися у всіх різновидах новачку доволі складно. Тому краще звернутися по допомогу до досвідчених консультантів інтернет-магазину https://citadelbuddekor.com.ua/ (Україна, Львів), які допоможуть вам у найкоротший термін обрати правильну штукатурку потрібного кольору і за розумною ціною.

Використання фасадної декоративної штукатурки

Головний критерій вибору матеріалу – це особливості подальшої експлуатації стіни. Так, для нанесення на стіни у вітальні підходить практично будь-яка штукатурка, окрім силікатної, а для кухні та ванної кімнати краще купити фасадну штукатурку ATLAS на акриловій основі. Для оформлення інтер’єру у коридорі можна замовити доставку декоративної штукатурки «Атлас», яка буде забезпечувати додаткову тепло- та шумоізоляцію. Зробити це можна в інтернет-магазині «Цитадель».