Головна Цікаво Як дітям вивчати іноземну мову за кордоном

Як дітям вивчати іноземну мову за кордоном

Без сумніву, кожен, хто вивчає іноземну мову за кордоном, отримує не лише гарну підготовку, а й безцінний досвід, будь то англійська для дітей за кордоном, або професійні курси для дорослих. Немає найпростішої вікової групи для викладання, оскільки кожен рівень має свої унікальні виклики та труднощі. У будь-якому випадку, як тільки ви вирішите організувати канікули для дітей у Великобританії або іншій країні світу, важливо правильно підібрати вікову групу, аби навчання проходило якомога продуктивніше. Для цього краще звернутися до таких експертних агенцій, як Мудра, де допоможуть із вибором та порадять підходящий для вас варіант.

Діти та дорослі вивчають мови по-різному

Незалежно від вікової групи, навчання передбачає проходження різних етапів вивчення мови, які певною мірою залежать і від віку. Природна здатність дітей до оволодіння новими мовами сильна ще до підліткового віку. Вимова стає простішою, і лексика дотримується за цей час. Звичайно, аудиторія 6-річних дітей може мати різний рівень підготовки, але з точки зору навчання багато з дітей будуть більш-менш на однаковому рівні володіння мовою.

Діти та дорослі мають різні мотивації

Чому ваша дитина повинна вивчати англійську мову? Чим раніше ви точно визначите це, тим продуктивнішим буде навчання. Маленькі діти не мають мотивації до вивчення мов. Їхня увага підживлюється цікавістю та уявою. Обов’язково майте це на увазі. З іншого боку, для дорослих будуть дуже конкретні причини вивчення англійської мови. Вони, можливо, готуються до університету за кордоном або просто намагаються здобути нову майстерність для своєї кар’єри вдома.

Як діти вивчають іноземну мову

Основним компонентом чудового вивчання іноземної мови для дітей за кордоном є задоволення від розваг. Їх тривалість уваги коротка, і вони рухаються тут і зараз. Звісно, що для цього потрібно багато енергії викладачів, тому важливо, аби вони мали не лише досвід роботи з дітьми, а й жагу до навчання.

Ось основні моменти, на які варто звертати уваги при виборі курсів і програм навчання іноземної мови для дітей:

  • Активність і життєва позиція викладачів

Якщо групі шестирічних дітей нічого не робити, не сподівайтеся, що вони будуть сидіти тихо, як ангели, і чекати, поки викладач буде готовий. Ось чому важливо завжди мати підготовлені матеріали до уроку та мати підручні резервні копії. Тому радимо заздалегідь ознайомитися з програмами навчання.

  • Особливість підходу

Запитайте в агенції, як викладачі працюють над помилками з дітьми. Маленькі діти вивчають англійську мову так само, як вони вивчали рідну мову: через досвід та взаємодію. Вони несвідомо вивчають структуру та граматичні правила, тому необхідно, аби виправлення були природними та м’якими.

  • Звертайте увагу на кількість руху та активність

Рух та активність є не лише частиною дитинства, але й допомагає навчальному процесу та допомагає заволодіти увагою учнів. Тому заняття мають містити ігри та розваги, а не лише вивчення правил.