Головна Економіка На Львівщині стартує міжнародна агропромислова виставка «EuroAGRO»

На Львівщині стартує міжнародна агропромислова виставка «EuroAGRO»

12-14 листопада у виставковому центрі «Південний-ЕКСПО» (м. Львів, вул. Щирецька, 36) відбудеться ІV Міжнародна агропромислова виставка «EuroAGRO». Експозиції представлять 33 компанії з України

(Львівська, Волинська, Хмельницька, Рівненська, Київська, Сумська, Одеська, Житомирська, Запорізька, Дніпропетровська та Кіровоградська області) та Польщі.

Тематика експозицій: агротехніка, насіння, мінеральні добрива, органіка, присадибне господарство, рослинництво, садівництво.

Метою проведення виставки є створення платформи для надання виробникам аграрної продукції можливості ознайомитись з новинками техніки та технологій, встановити партнерські стосунки, вивчити досвіду колег з європейських країн;

Відтак, в межах виставки відбудуться такі заходи:

12 листопада:

– Міжнародна конференція: «Візія ринку сільськогосподарської продукції. Нові можливості для співпраці в аграрній галузі». Теми виступів: перспективи розвитку агропродовольчого ринку України, роль малих та середніх господарств в структурі агропродовольчого ринку, міжнародний досвід розбудови ринку сільськогосподарської продукції.

– Круглий стіл: «Роль Аграрних палат в поширенні позитивного досвіду земельної реформи. Європейський досвід формування ринку землі». Теми виступів: Обговорення та прийняття Стратегії розвитку Асамблеї Аграрних палат України на 2020-2021 роки, обговорення проекту Закону «Про аграрні палати в Україні». Участь у круглому столі візьмуть представники аграрних палат Запорізької Київської, Вінницької, Миколаївської областей.

– Наукова конференція: «Збереження бджіл – стратегічне завдання для сталого розвитку аграрного сектору України та країн світу. Теми виступів: вірусні захворювання бджіл: діагностика та профілактика, інновації у промисловому бджільництві, захист бджіл від отруєння пестицидами.

13 листопада:

– Круглий стіл: Дорадчі служби – хто замовник послуг?. Теми виступів: Діяльність дорадчих служб та що потрібно змінювати, дорадництво в умовах децентралізації,

– Конференція:новинки асортименту овочевих культур від компанії «Ісіда-2012»

14 листопада:

– День Львівського національного аграрного університету. Теми виступів: інтенсивна технологія вирощування озимого ріпаку, картоплярство, вирощування овочевих культур,використання відновлюваних джерел енергії у с/г підприємства.

Зазначимо, що Міжнародну агропромислову виставку започатковано у 2016 році. Організаторами виставки є ПрАТ «Гал-ЕКСПО» за підтримки Львівської облдержадміністрації.