Головна Цікаво Як доглядати за шкірою після лазерної епіляції?

Як доглядати за шкірою після лазерної епіляції?

Сучасний світ пропонує дуже багато процедур по догляду за собою кожній жінці. Сьогодні вже не так складно позбутися зайвого волосся, як це було ще зовсім недавно. Якщо Ви хочете, щоб у Вас була шкіра на різних ділянках тіла гладка, красива і без волосся, тоді Вам неодмінно треба спробувати лазерну епіляцію.

Догляд після лазерної епіляції – важливий етап, який не варто пропускати. Адже шкіра після процедури буде подразненою, червоною і запаленою. І щоб все добре зажило, необхідно забезпечити дермі якісний догляд.

Переваги лазерної епіляції

Під час даної процедури на волосяний фолікул діє лазерний промінь, а тому він руйнується. Отже, новий волосок не зможе утворитися на цьому місці. Саме цим лазерна епіляція і приваблює жінок – ефект максимально тривалий.

Лазерний промінь проникає всього на 2 мм в глибину дерми, діючи на волосяний фолікул. Він, в свою чергу, руйнується і згодом зовсім гине.

Ця процедура допоможе позбутися зайвого волосся навіть тим, у кого багато темного пігменту в волосках. І в тому випадку, якщо волосинки знаходяться в стадії активного росту. Звичайно, необхідно пройти комплекс процедур, які приведуть до дійсно гарного результату.

Правила догляду за шкірою після лазерної епіляції

Щоб отримати максимально позитивний ефект від процедури, а також щоб шкіра була гладкою, бархатистою і чистою, необхідно після епіляції забезпечити дермі якісний догляд.

Часте гоління призводить до того, що на шкірі з’являються подразнення, які можуть не тільки свербіти, а й бути болючими. При лазерній епіляції побічні ефекти зведені буквально до мінімуму. Але при цьому можуть з’явитися почервоніння і подразнення, які з часом самі пройдуть. Часто з таким стикаються ті, у кого чутлива шкіра.

У перший час після процедури необхідно користуватися зволожуючими і заспокійливими кремами. Вранці і ввечері на ділянки, де робилася лазерна епіляція, тонким шаром потрібно наносити оливкову олію, яке має регенеруючі властивості

Після епіляції шкіра стає дуже вразливою до зовнішніх впливів. А тому перший час потрібно носити вільний одяг з натуральних матеріалів, який не буде натирати дерму.

Після лазерної епіляції не можна:

  • використовувати косметичні продукти, у складі яких є спирт. Сюди відносяться дезодоранти, антиперспіранти;
  • мити тіло милом, яке буде тільки сушити шкіру;
  • приймати гарячий душ. В даному випадку тепла вода здатна заспокоїти дерму, а не зробити її червоною і подразненою. Після цього не варто активно розтирати тіло рушником – потрібно просто акуратно промокнути вологу.

Сьогодні лазерна епіляція завдяки професійній апаратурі робиться без опіків. Але також дуже важливо вибирати хороших фахівців, які проведуть процедуру на належному рівні. Адже для різних ділянок тіла виставляється своя потужність лазерного випромінювання.

На лазерну епіляцію не варто йти, якщо у Вас є свіжий і сильний загар. Майстер повинен перенести процедуру, тому що вона може бути болючою і призведе до опіків.