Головна Цікаво Як отримати візу в Канаду за допомогою компанії VISA-SVIT

Як отримати візу в Канаду за допомогою компанії VISA-SVIT

Канада належить до країн з найкращою економікою та з найстабільнішою політичною ситуацією у світі. Не дивно, що багато українців мріють отримати візу в Канаду https://visa-svit.com.ua/uk/viza-canada/. Мета поїздки в країну може бути різною: від туризму до постійного проживання. Незалежно від цілі перебування на території Канади, для в’їзду потрібно отримати спеціальний дозвіл.

Які категорії віз для в’їзду в Канаду існують

Канадський уряд ретельно стежить, на яких підставах іноземні громадяни перетинають кордон з країною. Найчастіше люди середнього віку в’їжджають на територію Канади з метою працевлаштування. Для цього потрібно оформити трудову візу (їх є кілька видів залежно від зайнятості фахівця). Легально перетнути кордон з Канадою можна за допомогою інших віз.

  • Гостьова. Оформлюється швидко, якщо іноземний громадянин має запрошення від родича чи друга, який є готовий прийняти іноземця у себе вдома. Віза має обмежений термін дії.
  • Туристична. Найпоширеніший тип дозволів на в’їзд, який оформляють туристи для тимчасового перебування в країні. Такий дозвіл не дає право на працевлаштування та навчання у країні.
  • Морська. Візу оформляють іноземні моряки, які працюють у канадських морських компаніях.
  • Медична. Візу можуть отримати вагітні жінки (які хочуть народжувати у Канаді) та люди, які потребують кваліфікованої допомоги іноземних лікарів.

Легально перетнути кордон Канади можуть українці, які отримали сімейну візу (для возз’єднання родини), наречені, особи, приналежні до певних релігійних общин. Дізнатися більше про необхідний пакет документів для відкриття конкретної візи можна на сайті VISA-SVIT.

Як відбувається співпраця з компанією VISA-SVIT

Організація VISA-SVIT https://visa-svit.com.ua/ надає послуги громадянам України, які прагнуть поїхати в інші країни світу. Співпраця з компанією розпочинається з того, що клієнту необхідно заповнити заявку на отримання послуги. Анкету можна оформити на сайті (не потрібно відвідувати офіс).

Фахівець зв’яжеться з клієнтом, щоб обговорити нюанси оформлення пакета документів. На наступному етапі замовнику необхідно зібрати потрібні папери для отримання візи. Якщо всі документи зібрані та правильно оформлені, замовнику потрібно буде сплатити сервісні збори та очікувати на позитивний результат від консульства.

Клієнт може отримати відмову, якщо раніше порушував правила перетину інших країн, наприклад прострочував перебування на території Канади, нелегально перетинав кордон чи працював без відповідного дозволу.